Vzala si ho pro peníze? Miliardářova žena je neustále pod tlakem kvůli nechutným komentářům!

Newyorské smetánce dorazila pozvánka na večírek Roberta Krafta. Jednaosmdesátiletý miliardář pozval své přátele, kteří měli přijít ve formálním oblečení, aby s ním oslavili významnou událost. Za přítomnosti významných hostů a osobností veřejného a kulturního života pak Kraft oznámil svatbu se svou několikaletou přítelkyní Danou Blumbergovou. Parádní „Kickoff a Touchdown party“ odstartoval Elton John.

https://www.newsitamea.gr/

Party na dolním Manhattanu

Když se na pozvánce objevil nápis „Kickoff a Touchdown party“, nebyl nikdo z fotbalové terminologie překvapený, protože Robert Kraft je mimo jiné také majitelem New England Patriots. Pozvaní hosté do Hall des Lumières na dolním Manhattanu měli jeden jediný úkol, obléci si formální oblečení. Nikdo z hostů netušil, že důvodem pro setkání je svatební oslava. Začátek party zahájilo desetiminutové video, při němž hostitelé byli představeni jako manželé.

https://www.newsitamea.gr/

Svatba se už uskutečnila

Po uvedení manželů nechybělo tradiční rozbíjení sklenice vzhledem ke Kraftově židovské víře. Pár prozradil, že tajil svatbu několik týdnů a večírek naplánoval podle turné Eltona Johna, protože si přál, aby jim zahrál. Elton John, který přiletěl do New Yorku jen kvůli této události, se tedy ujal mikrofonu pro svatební řeč, poté začal soukromý hodinový koncert se skladbou „Circle of Life“. Nechyběly ani další pecky, jako jsou „Tiny Dancer“, „Philadelphia Freedom“, „Can You Feel the Love Tonight“ nebo „Candle in the Wind“, písničku, kterou zahrál spolu s Edem Sheeranem.

https://www.newsitamea.gr/

Láska k lékařce

Danu Blumbergovou mnozí považují za zlatokopku, nenávistné komentáře se opakují pod každým článkem o manželích Kraftových. Lékařka se s Kraftem seznámila v roce 2019 a o tři roky později se zasnoubili. Na oslavě na sobě měla svatební šaty Naeem Khan v barvě slonové kosti, poté se převlékla do modelu Elie Saab, který si částečně sama navrhla. Blumbergová je Kraftovou druhou ženou, první žena, filantropka Myra Kraftová zemřela v roce 2011 na rakovinu.

https://www.newsitamea.gr/

Zdroj: newsitamea.gr