David Hampl
22 listopadu, 2019

Svíčky mohou výrazně zlepšit domácí atmosféru. Pokud vám ty vaše připadají až příliš obyčejné, můžete si je vylepšit. Když řekneme, že k tomu budete potřebovat fén, možná si budete ťukat na čelo. Skutečně nám nejde o to nechat je rozpustit, ale zdokonalit. A to tak, že si na ně jednoduše přenesete v podstatě jakýkoliv obrázek. Jak na to?

Fotografie a voskový papír

Máte svíčku, kterou si chcete vylepšit a přenést na ni nějaký zajímavý obrázek? Je na vás, o jaký se bude jednat. Postačí k tomu jakákoliv fotografie, kterou budete chtít doslova obtisknout na svou svíčku. Jakmile ji máte, postačí vám kousek voskovaného papíru. I ten dnes bez problémů seženete. Nemusí být nijak velký, jelikož postačí velikost, které bude zhruba odpovídat rozměrům fotky.

Přiložte na svíčku a použijte fén

Nyní už stačí pár jednoduchých kroků. Nejprve dejte voskový papír na fotografii a obojí následně přiložte na svíčku. Nyní už vezmete do ruky váš běžný fén, zapněte klasický horký ohřev a můžete se pustit do práce. Stačí když budete svíčku s přitisknutou fotografií zahřívat. Co se stane potom vás rozhodně překvapí. Obrázek se začne přenášet právě na povrch vaší svíčky.

Ideální dekorace i dárek

Nejednou už ti nebude jenom obyčejná bílá svíčka, jelikož na sobě bude mít vaši oblíbenou fotografii. Tím získáte originální dekoraci, stejně jako máte možnost vyrobit i velmi zajímavý a netradiční dárek pro někoho z vašich blízkých. Rozhodně zaujme, že je to jednodušší, než si myslíte.

Zkuste i další tipy

Není to jenom přenos fotografie na svíčku pomocí fénu. Máme pro vás i několik dalších zajímavých návodů, jak si můžete esteticky zkrášlit své bydlení, nebo jak budete moci vyrobit stylový dárek. Abychom nemuseli vše vypisovat, bude jednodušší, pokud se podíváte na video níže. V něm najdete řadu zajímavých věcí, které se vyplatí zkusit. Všechny jsou natolik jednoduché, že je bez potíží zvládnete.

Sdílejte článek