Vzpomínáte si na malého Dennise z kultovní komedie? Je neuvěřitelné, jak vypadá nyní po 27 letech – všichni fanoušci jsou v šoku

To snad není ani možné, od natočení kultovní komedie Dennis – postrach okolí uplynulo již 27 let. Za tu dobu se změnil samozřejmě i hlavní představitel malého uličníka Dennise Mitchella, který byl pohromou pro poklidné městečko i starého pana Wilsona. Co dnes dělá Mason Gamble, který v roce 1993 Dennise ztvárnil?

Porazil 20 tisíc dětí v konkurzu

Zdá se to neuvěřitelné, ale Mason Gamble se coby šestiletý chlapec zúčastnil konkurzu do filmu, kterého se zúčastnilo na 20 tisíc dětí. A prorazil. Snad díky zlomyslnému úsměvu? Možná! Jeho škodolibý úsměv se totiž stal symbolem všech uličníků a nezbedů. Filmový hit 90. let otevřel Gamblovi dveře Hollywoodu dokořán. Hned po úspěchu filmu získal roli ve filmech Agent WC40, Gattaca nebo Miluj bližního svého.

Několik desítek rolí

Během své herecké kariéry hrál Mason Gamble v desítce filmů a zkušenosti sbíral také v epizodách krimi TV seriálů. Zahrál si tak v Kriminálce Miami i Zločinech ze sousedství. Za své herecké výkony získal mnoho ocenění, mimo jiné i za roli Dennise byl oceněn cenou Young Artist Award. Velmi slibnou kariéru však ukončil po natáčení filmu Golf in the Kingdom v roce 2010 sám. Odmlčel se celých 10 let ne snad, že by nedostával nabídky a příležitosti obsazení do dalších filmů a seriálů, ale protože jeho zájem se stočil jiným směrem.

Čtěte také: Tento pes byl vyhublý na kost a zcela bez síly. Moc nechybělo a zcela jistě by zemřel. Když byl nalezen, nevypadalo to s ním nijak dobře. Co se s ním stalo po 2 měsících? Podívejte se!

Soustředil se na studium

Na rozdíl od mnoha jiných dětských herců tak nepokračoval ve slibně rozjeté kariéře, ale rozhodl se studovat. V roce 2004 zakončil maturitou střední školu ve svém rodném Chicagu. Následně pokračoval ve studiích na Kalifornské univerzitě v Los Angeles (UCLA), kde v roce 2008 dokončil magisterské studium. Dnes se věnuje mořské biologii a je doktorandem na téže univerzitě na katedře ekologie a environmentálního inženýrství. Mason Gamble už dávno nevypadá jako nesnesitelný rošťák, ba naopak sám má už rodinu a čas tráví nejraději u moře.