Vzrušený pes se štěstím zhroutil, poté co se znovu našel se ztracenou majitelkou po dvou letech. Vše máme na videu, nic podobného jsme nikdy neviděli!

Představte si, že máte někoho nesmírně rádi a nedokážete bez něj pomalu ani žít. Spolu děláte téměř naprosto všechno a jeden bez druhého nedokážete existovat. Jste jedno tělo a jedna duše. Pak ovšem dojde okamžik, kdy se z nějakých důvodů musíte na určitou dobu od sebe odloučit. Taková představa je příšerná, ale rozhodně se dá přežít. Nezbývá ovšem nic jiného než jen čekat, až se k sobě zase navrátíte. Vydržíte-li však, může být znovushledání tím nejlepším, nejšťastnějším a nejdojemnějším okamžikem vašeho života. Přesně tak tomu bylo při setkání pejska a jeho majitelky po dvou letech odloučení.

Čiré štěstí

Čiré a skutečné štěstí. Přesně tak lze popsat okamžiky, které se odehrály na jednom místě, na kterém se knírač jménem Casey setkal se svou majitelkou po velmi dlouhé době. Nevěřili byste, ale nehroutí se jenom lidé. Pro tohoto pejska bylo znovushledání tak silné a vzrušující, že se normálně zhroutil. Byl u toho ovšem maximálně šťastný. Kdo by také nebyl, když po dvou letech potká svou milovanou osobu.

Nejtěžší rozhodnutí

Před dvěma lety se žena jménem Rebecca žijící v Pensylvánii musela přestěhovat do zahraničí za prací. Konkrétně se musela přesunout do Slovinska v Evropě, takže opustila Ameriku a letěla přes oceán. Ještě před tím musela učinit jedno z nejtěžších rozhodnutí jejího života. Musela totiž opustit svého devítiletého pejska Casey. Svěřila tak svého psa těm, u kterých byla přesvědčena, že se bude mít Casey dobře a budou ji milovat stejně jako ona jeho.

Čtěte také: Domácí salám připravený v bytě? Je bez éček, je kvalitní a dokonale chutná

Zhroutil se štěstím

Pro nás lidi to jsou jen dva roky, ale pro psa jsou dva roky 14 let. Takovou dobu být bez své milované paní je pro psa velmi těžké. Dokážete si představit, že by vám někdo milovaný na 14 let zmizel? Casey ovšem čekala a vyplatilo se. Po dvou letech se Rebecca vrátila domů, aby se zúčastnila svatební hostiny, kterou rodina plánovala pro ni a jejího nového manžela. Když přijela, došlo k setkání, na které všichni dlouho čekali, nejvíce ovšem Casey. Setkali se spolu a pejsek se zhroutil štěstím.