Vztah s tchyní není vždy jednoduchý. Jak to může dopadnout?

Vztahy v rodině nejsou nikdy jednoduché. Jakmile dítě v dospělosti potká nového partnera a rozhodnou se vzít, celá rodina se promění. Přidá se do ní nový člověk, kterého nemusí mít rodiče úplně v lásce. Někdy se spojí také rodiny s rozdílným zázemím. To může působit problémy, protože jedna strana má mnohem více peněz než druhá. A právě to potkalo Vicky a Romana.

https://pixabay.com/

Poměry obou rodin rozhodně nebyly stejné

Vicky se rozhodně tchyni nelíbila od prvního momentu. Její rodiče novomanželům pořídili třípokojový byt, zatímco Romanova maminka jim dala jen obyčejné ložní prádlo. Na svatbu se tchyně ani nedostavila. Údajně jí nebylo dobře. Vicky to ale nevadilo. Jejich rodinný život byl poklidný a s Romanem se velmi milovali. Potom ale tchyně vážně onemocněla a již nemohla žít sama na vesnici. Manželé si ji proto museli nastěhovat k sobě domů.

Společný život mladých se starými není ideální

Victoria s ní žít nechtěla, ale neměla na výběr. Tchyně se roztahovala po bytě. Mladé ženě se nelíbilo nic, co tchyně udělala. Ta byla v rozpacích, protože se cítila v bytě velmi nechtěná a nadbytečná. Jakmile se její zdravotní stav zlepšil, rozhodla se vrátit zpět na vesnici. Vicky doufala, že jejich život bude stejný jako dřív, ale bohužel se to nestalo. Roman měl nedlouho poté autonehodu, kterou nepřežil. Z Vicky se tak náhle stala mladá vdova.

Čtěte také: Čtyři mladí muži zachránili dívku před utopením!

https://pixabay.com/

Nakonec byla péče tchyně vítaná

Ztráta manžela pro ni byla velmi těžká a nedokázala si představit, jak bez něj bude žít. Tchyně se v tu chvíli zachovala velmi hezky. Podporovala svou snachu, přestože sama ztratila jediného syna. Vicky byla v tu dobu těhotná, takže jí tchyně pomáhala i s malou holčičkou, která se narodila. S její podporou se vše zlepšilo. Rok po narození dcery potkala Victoria úžasného muže. Na tchyni ale nezapomněla. Často ji s dcerou navštěvuje a dnes je jí za pomoc velmi vděčná.

Zdroj: 1medee.com