David Hampl
8 ledna, 2019

Říkáte si někdy, že nemůžete najít toho pravého, nebo naopak tu pravou? Problém někdy může být úplně jinde, než si myslíte. A to konkrétně v tom, že vybíráte hlavně podle vzhledu a vlastností, ale na to nejdůležitější se nezaměřujete. Tím důležitým je totiž především znamení zvěrokruhu. To je spojeno s datem narození a tedy s tím, jaká byla poloha planet a hvězd. Tento fakt ovlivňuje jak vlastnosti daných lidí, tak ovlivňuje také to, jací lidé se k sobě hodí. Chcete-li konečně najít protějšek, který pro vás bude ideální, prohlédněte si náš vztahový horoskop. Ten vám řekne, jaká znamení se k sobě hodí.

Lásku ovlivní právě znamení

Že nevěříte? Potom je dobré začít právě u sebe. A to tak, že se podíváte právě na charakteristiku vašeho znamení zvěrokruhu. Jistě zde poznáte to, že má charakteristika pravdu ve vašich dobrých vlastnostech, stejně jako těch špatných, stejně jako nelze zapomínat ani na to, že odhadne i vaše klasické chování. To jenom ukazuje, že znamení ovlivňují každého člověka. A to následně vede k tomu, že jsou taková, která se k sobě z mnoha důvodů hodí, a potom tu jsou taková, která se nesnáší. Pokud vám připadá, že nemůžete najít lásku, zapomeňte na všechny vaše požadavky a zkuste se jako první zeptat na znamení zvěrokruhu. To je cesta ke štěstí.

Lidé potvrzují, že to funguje

Že jde o fakt a ideální směr, to jasně potvrzují lidé, kteří jsou ve vztahu šťastní. Máte ve svém okolí někoho, kdo má dokonalý vztah? Potom se ho zeptejte na jejich znamení. V naší tabulce jistě zjistíte, že se jedná o taková, která přinášejí úplné a dokonalé souznění. Stejně tak můžete postupovat také opačně. Pokud znáte někoho, komu to neklape, zkuste zjistit jejich znamení. Potom je porovnejte s tabulkou a zjistíte, že jejich neshody jsou jasně předurčeny postavením hvězd.

Hledejte na obvyklých místech

Při seznamování nemusíte měnit zažité rituály a trendy. Je vhodné, když se svým protějškem budete mít společného více, než jenom soulad vašich znamení. Proto se seznamujte na obvyklých a pro vás blízkých místech. Může se jednat o místa spojená se zábavou, sportem, stejně jako třeba s kulturou. Když zde najdete někoho zajímavého, máte jistou, že má společný zájem. A potom je na místě nenápadně zjistit, jaké je jeho znamení. Tabulka souznění znamení vám následně jednoduše prozradí to, zda je vše v pořádku a můžete začít pracovat na vztahu, nebo zda taková známost nebude mít budoucnost a tedy nebude mít ani dlouhého trvání.

Je 5 variant, které mohou nastat

Jak se v naší tabulce vyznat? Je to jednoduché. v levém sloupci si najděte své znamení. Naopak v přehledu horním, tedy ve vodorovném najděte znamení člověka, se kterým se chcete seznámit. Z vašeho znamení veďte čáru vpravo. Ze znamení protějšku zase směrem dolů. Dojde k tomu, že se dané čáry protnou na jednom konkrétním místě. A právě na něm najdete značku, která vám řekne, zda u vašich znamení dojde k souznění, nebo nikoliv.

Nastat může hned 5 variant, které vám lépe určí, zda se vaše znamení k sobě hodí, nebo nikoliv,. Začneme u té nejhorší, která je symbolizována výrazným křížem v červeném poli. Takový vztah ani nenavazujte. Ten nebude fungovat nikdy. Objevit se může také křížek menší. Zde to také nebude dokonalé. V něčem se shodnete, ale dlouhého trvání mít vztah nebude.

Potom zde můžete najít zelený symbol který charakterizuje, že vaše znamení mají souhru. Pokud je malinký, znamená to, že vztah nebude bez problémů, ale že fungovat při určitých kompromisech může. Pokud najdete tento symbol ve střední velikosti, je to dobrá zpráva. Pár klasických komplikací a nesouladů se objeví, ale jinak bude vše klapat. Nejlepší však je, když se tento symbol objeví ve velké velikosti a také jasné zelené barvě. Co to znamená? Dokonalost a tedy soulad, který je stoprocentní. Ideální volba pro každého.

Sdílejte článek