Z lesa byly slyšet podivné zvuky. Nakonec přišlo překvapení

Je to příběh, který vezme za srdce nejen milovníky lidí a zvířat. Jestli máte v sobě alespoň trochu empatie, uvidíte, že vás tento příběh buď rozpláče, nebo rozčílí. V každém případě se jedná o něco, co by se nemělo odehrávat denně, protože tím trpí nejen samotná zvířata, ale také lidé.

Běžec slyšet zvláštní zvuky

Na jedné z běžeckých tratí slyše běžec zvláštní zvuky, které vycházely z lesa. Byly velmi hluboko ukryté, a tak se běžec rozhodl prozkoumat toto místo druhý den ráno. Nakonec našel původ těchto zvuků, a byl velmi překvapený, koho tam našel. Byla tam fenka přivázaná ke stromu. Kolem sebe neměla nic, seděla v hustém křoví a nemohla se ani hnout.

Běžec musel jednat velmi rychle, proto ihned uvědomil organizaci, která se zabývá ochranou a záchranou takových psů, které někdo vyhodil na ulici nebo do lesa. Opuštěných psů po světě běhá velmi mnoho a většinou si jich nikdo nevšimne. Tomuto pánovi ale nebyl osud fenky lhostejný a to jí zřejmě zachránilo život.

Čtěte také: Muž odešel od své manželky kvůli zanedbání a nestarání se o to jak vypadá

Fenka byla agresivní, po chvíli ale pochopila, že ji nikdo neublíží

Fenka prožila asi velmi těžké chvíle, protože na záchranáře vrčela a celkově působila agresivním dojmem. Dostala jídlo, vodu a také spoustu trpělivosti a lásky, takže si nakonec uvědomila, že tito lidé ji nebudou ubližovat a může jim důvěřovat. Postupně se její strach ztrácet a bylo pak načase hledat ji nového pána. Není to těžké, protože lidí, kteří chtějí pejska, je mnoho.

Bohužel ale většinou netuší, co taková výchova a starost o psa obnáší. I pes, který měl panickou hrůzu z lidí, může najít lásku mezi svými pány, kteří se o něj dokážou postarat. Někdy je to těžké a je potřeba vytrvat i několik měsíců, odměnou ale bude bezpodmínečná láska vašeho psího přítele. Ti, kteří psa vyhodí na ulici nebo ho přivážou k plotu a nedají mu ani vodu nebo nezajistí podmínky do doby, než ho najde někdo jiný. Dnes ale existují útulky pro zvířata, kam je můžete dovézt.