David Hampl
22 května, 2019

Svatba je něco, co si pamatujeme po celý život. Nutno říci, že hlavně z důvodu, že se jedná o krásné potvrzení lásky dvou lidí. Ne každá svatba je ale nutně stejná, což potvrdila tato, ze které vám přinášíme unikátní video. Začínala však zcela běžně a na první pohled nevypadalo, že bude něco jinak. Vše se ale změnilo ve chvíli, kdy se ženich odhodlal k celkem netradičnímu kroku.

Čekalo se na to hlavní – na obřad

Vše nasvědčovalo tomu, že se bude jednat o běžnou svatbu. U oltáře stála šťastná nevěsta, která zde měla také dceru, která byla jak její družičkou, tak byla také její oporou. I dcerka vypadala, že se na celý obřad těší. Jak se ale později ukázalo, nedokázala udržet slzy. To stejné platí i o její mamince. Co se stalo a proč se obě rozbrečely?

Smutný příběh malé holčičky

Na tomto příběhu je rozhodně smutné to, že malá slečna vyrůstala dlouhé roky bez otce. Ten se vytratil už v době, kdy byla její maminka těhotná. Neměla možnost ho nikdy poznat a velmi často se ptala, kdo je její tatínek a kde je. Postupně se už smiřovala s faktem, že žádného mít nebude. Kolem sebe měla jenom kompletní rodiny a tak jí její situace přišla smutná. Daná svatba ale dokázala mnoho věcí změnit.

Ženich udělal něco, co se jenom tak nevidí

Jak probíhá běžný svatba, to řada lidí ví. Tato ale byla v něčem jiná, jelikož ženich udělal věc, která se od něho nečekala. On se totiž začal věnovat malé holčičce, před kterou poklekl a začal jí nabízet prstýnek. A to se slovy, které si lidé budou pamatovat dodnes. Nenabídl ji samozřejmě manželství, ale nabídl ji, zda nechce být jeho dcerou. A to navždy. Bylo jasné, že holčička nabídku musí přijmout. Toto gesto vyvolalo ohromné množství emocí. Můžete jej vidět na přiloženém videu.

https://www.facebook.com/espacoblessed/videos/1784893018433168/

Sdílejte článek