Zabalila si mokré vlasy do trička. Když uvidíte efekt, budete šokováni!

Mít perfektní účes je vizitkou každé pořádné ženy. Skoro všichni toužíme po krásných a zdravých vlasech, které každého oslní. Zejména ženy si dávají na vlasové kosmetice a péče o vlasy hodně záležet. Používají spoustu šamponů, kondicionérů a dalších přípravků, aby jejich vlasy byly dokonalé. Navštěvují kadeřnické salóny a utrácejí mnohdy velké množství peněz. A proč taky ne, když potom vypadáme přímo k nakousnutí. Dokonalý a krásný účes prostě musí být. Mnoho žen ovšem netuší, že existuje zvláštní metoda, která působí na vlasy jak balzám a dokáže vyřešit hned dva problémy jednou ranou. Stačí chodit spávat s mokrými vlasy zabalenými do trička.

Dva v jednom

Jde o geniální trik, který dokáže vyřešit hned dva vlasové problémy jednou velkou ranou. Každá žena touží po objemném účesu, který perfektně zvýrazní křivky jejího dokonalého těla. Navíc objemný účes je prostě elegantní a moderní. Splihlé a nudné vlasy nikoho nezajímají, nicméně spousta žen s tím má problém. Naštěstí jej mohou vyřešit touto geniální metodou. Zvýší se objem vlasů a výrazně se zkrátí ranní úprava, protože vlasy budou mít požadovanou velikost i tvar.

Umýt, namazat, zabalit

Jak tento trik tedy funguje? V podstatě je to velmi snadné. Stačí, když si večer po sprše nebo koupeli svého těla a vlasů, nanesete na své vlasy nějaký vlasový přípravek, který obsahuje kreatin. Jak jistě víte, tak kreatin má tu schopnost, že zvětšuje objem. Jakmile budete mít vlasy potřené přípravkem, resp. nějakým krémem nebo kondicionérem, tak pak je zabalte do nějakého staršího trika. Následně už jen stačí jít na kutě.

Čtěte také: Tohle si zamilujete! Jednoduchý recept na úžasně chutný, zdravý a nadýchaný dort. Je dokonale vláčný, se skvělou chutí ovoce. Až ho zkusíte, už nikdy nebudete péct jiný! Přesvědčte se o tom!

Ušetříte čas i peníze

Připomínáme, že vlasy by měly být mokré, resp. vlhké. Jděte poté v klidu spát a nechte si něco hezkého zdát. Když se ráno probudíte a sundáte tričko z vlasů, budete jistě příjemně překvapeni. Váš účes bude plný objemu a elegance, po které jste vždy toužili. Ušetříte tím spoustu peněz i času za kadeřníky. Rozhodně to vyzkoušejte, protože to za to rozhodně stojí. Bude vám to ohromně slušet.