David Hampl
21 ledna, 2020

Až budete číst následující řádky, možná budete kroutit hlavou, co je to za zvláštní metodu. Nicméně jde o něco, co opravdu funguje, což potvrzují tisíce spokojených uživatelů po celém světě. Pokud vás totiž bolí klouby a potřebujete se této bolesti zbavit, vyzkoušíte téměř všechno, abyste uspěli. Ujišťujeme vás, že s touto metodou se vám to podaří. Pojďte se tedy podívat, o co vlastně jde.

Síla v zelí

Celé tajemství této geniální metody spočívá v zelí. Zelí je nízkokalorická zelenina, která je bohatým zdrojem vitaminu C, draslíku a vitamínu K. Má také silné protinádorové a protizánětlivé vlastnosti, o nichž jste možná neměli ani ponětí. V každém případě se zelí tradičně používá k léčbě modřin nebo oteklin, a to už po dlouhá staletí.

Obrovská úleva

Zelí je bohaté na vitamíny, antokyany a glutamin, které poskytují protizánětlivé vlastnosti. Další důležitou věcí je také to, že zelí je velmi užitečné při bolesti kloubů a při prevenci rakoviny. Pacienti s artritidou, kteří tuto zelnou metodu vyzkoušeli, pocítili obrovskou úlevu. Bolest totiž zmizela a oni se mohli opět svobodně pohybovat.

Příprava a postup

Nyní se podíváme, jak si takový zelný obklad na bolest kloubů připravit, abyste ho mohli správně použít a zbavit se tak bolesti. Budete si muset obstarat následující suroviny: zelí, potravinářskou fólii, alobal a gázu.

Zde je podrobný postup. Listy zelí důkladně očistěte a opláchněte pod vodou. Pomocí válečku uvolněte jejich šťávu. Poté je zabalte do alobalu a vložte na několik minut do trouby, aby se zahřály. Poté si je přiložte na bolavá místa a přikryjte je gázou. Následně si nohu omotejte potravinářskou fólií a nechte ji tak alespoň hodinu. Chcete-li, aby účinky byly maximální, provádějte tuto metodu alespoň třikrát denně.

Pokud by se vám na noze nebo na daném místě objevila nějaká vyrážka, okamžitě přestaňte a poraďte se se svým lékařem.

Sdílejte článek