Zabalte si nohy do alobalu a počkejte několik hodin. Uvolní to mnoho onemocnění vašeho těla!

Zajímají vás nové alternativní metody proti bolesti, která v sobě nezahrnují podávání léků? Úlevu od bolesti dokážete zmírnit i pomocí produktu, který máte dávno ve spíži. Jedná se o inovativní léčbu, která má velmi mnoho pozitivních ohlasů. Ti, kteří ji použili, dosáhli báječných výsledků. Vyzkoušejte ji i vy.

Odborně podloženo

Zabalte si nohy do fólie a podívejte se, co se stane, když je po několika hodinách vyndáte. Používání hliníkových fólií, které vede k úlevě od bolesti, je zaznamenáno v knihách Wilhelma Reicha, lékaře, psychoanalytika, vědce a spolupracovníka Sigmunda Freuda. Z jakého důvodu to funguje?

Teplo léčí bolest

Existuje několik teorií, například teorie ruského vědce AV Skvortsova, podle kterého je lidské tělo jádrem buněk, které interagují přímo s magnetickým polem Země. Při umístění fólie na postiženou oblast, by mělo dojít ke zvýšení této interakce. Dalším důvodem je to, že hliník produkuje teplo a že teplo by mělo být prospěšné při léčbě bolesti.

Čtěte také: Trpíte na otoky nohou? Tento trik Vám pomůže zbavit se přebytečné vody již během dvou dnů!

Nejlepší dobou je noc

Pokud vás zajímá samotná léčba, tak zde je postup. Zabalte bolestivou oblast vrstvou hliníkové fólie, dostatečně širokou, aby pokryla celou postiženou oblast. Světlá část by měla přijít do styku s tou oblastí, kde nejvíce bolí. Ideálně to v noci, před spaním, protože hliník musí kontaktovat bolestivou oblast přímo alespoň po dobu deseti nebo dvanácti hodin bez přerušení.

Proces provádějte dvanáct dní v řadě. Pak počkejte dva týdny, a v případě potřeby opakujte. Terapie hliníkovou fólií se používá u různých typů bolesti a je opravdu účinná. U některých lidí bolest rychle zmizí, což prokazuje silný protizánětlivý účinek léčby kolen, ischias, dny, revmatoidní artritidy a ostrohy. Tato technika bohužel nefunguje k léčbě bolesti hlavy. Pro odstranění této bolesti se musíme uchýlit k jiné alternativě nebo raději navštívit přímo lékaře.