Začal míchat tyto věci a rozprašovat je po zahradě. Sousedé si klepali na čelo, ale po pár dnech s tím začali taky. Proč? Máme recept, se kterým se zbavíte mšic ze zahrady zaručeně a jednou provždy

Je tady jaro, období, kdy všichni vyrážíme do přírody nebo na své zahrádky. Zde pečujeme o rostlinky a dáváme jim veškerou lásku a úctu. Chceme, aby šťastně a spokojeně rostly a vzkvétaly. Jsou ovšem situace, kdy všechno není tak jednoduché a v cestě za krásnými rostlinami s plody nám stojí celá řada škůdců. Jejich cíl je jasný, najít si útočiště a tím poškodit rostlinku. Chceme-li tedy tomu zabránit, měli bychom znát způsoby, jak na to. V některých případech je to velmi náročné, protože někteří škůdci ne a ne odejít, i přesto že zkoušíme opravdu vše. Pokud i vás trápí tento problém, pak si přečtěte recept, který vám s tím možná pomůže.

Zbavte se jich provždy

Škůdce, o kterém se dnes chceme bavit, jsou mšice. Mšice jistě všichni dobře známe. Jsou to nejznepokojivější a nejčastější škůdci na zahradách. Lidé na jejich odstranění zkouší spoustu metod, ale tito malí drobní škůdci si vždy najdou způsob, jak se vrátit a znovu škodit. Je to i váš případ a chcete se škůdců zbavit jednou provždy? Pak pozorně čtěte, protože tady je exkluzivní řešení jednoho staršího pána, který na to přišel.

Způsob řešení

Nyní se podíváme, co všechno budeme potřebovat k tomu, abychom se těchto škůdců jednou pro vždy zbavili. K báječnému řešení odstranění mšic a docílení toho, aby se už nikdy nevrátili, budete potřebovat: rozstřikovací láhev, stříkačku, 1 dl mléka a 0,5 ml jódu. Zdá se vám to málo? Buďte si jistí, že to bude stačit a mšice si příště rozmyslí, zda má cenu k vám chodit.

Čtěte také: Je císařský řez opravdu o císařovny? Tohle o něm určitě nevíte!

Smíchat a nastříkat

Postup je snadný. Stříkací láhev naplňte 1 litrem vody. Injekční stříkačkou natáhněte jód a smíchejte ho s mlékem. Mléko by mělo zežloutnout. Toto jódové mléko následně přilejte do láhve s vodou a pořádně zamíchejte. Budete mít roztok, který dokonale mšice zlikviduje. Stačí jen postříkat rostliny se mšicemi a je hotovo. Pro lepší účinek provádějte tento proces pravidelně, aby mšice poznali, že u vás opravdu nemají, co dělat.