David Hampl
11 ledna, 2020

V tomto článku se dozvíte, jak vytvořit kreativní a speciální čokoládový dárek nejen na Velikonoce, ale i na vánoční svátky. Koneckonců ho budete moci využít i na jakoukoliv jinou oslavu a potěšit tak někoho blízkého. Stačí jen rozpustit čokoládu, nalít ji do prázdné plastové lahve a je to. Připadá vám to zvláštní? Možná to vypadá trochu podivně, ale je to opravdu boží nápad, který každého milovníka čokolády a bláznivých nápadů potěší.

Děti budou šílet

Uživatel YouTube, DaveHax, je znám svými skvělými triky. Tentokrát je zpět s videem s názvem „Čokoládové velikonoční vajíčko plné překvapení“. Pomocí plastové láhve Coca-Cola, čokolády a čokoládových vajíček, vytváří jedlý a chutný dárek, který překvapí každého, a zejména děti. Jakmile video zveřejnil na internetu, ihned se objevilo mnoho komentářů, které tento nápad obdivují. Dokonce se našli i takoví lidé, kteří nápad vyzkoušeli a libovali si stejně jako DaveHax.

Čokoláda místo Coly

A v čem tkví celý nápad? Za prvé vyprázdnil láhev Coca Cola a odstranil nálepku. Pak otevřel čokoládovou tabulku a rozbil ji na kousky. Čokoládové kousky vložil do hrnce s vařící vodou a nechal je rozpustit. Poté nalil rozpuštěnou čokoládu do plastové láhve a zatřepal s ní tak, že čokoláda pokrývala celý vnitřek láhve. Nakonec tedy láhev vypadala jako plná Coly, nicméně to nebyla Cola, ale rozpuštěná čokoláda.

Velikonoční překvapení

Po nějakém čase, až čokoláda ztuhla, vložil do láhve malá velikonoční vajíčka. Lze do ní vložit samozřejmě i něco jiného, třeba nějaké překvapení. Poté použil nůž a rozřízl plastový obal lahve. Konečným výsledkem se tak stala čokoláda plná překvapení v podobě láhve na pití.

Vyzkoušejte to sami a třeba vás napadne spousta dalších bláznivých nápadů na překvapení. Pokud ano, pak je sdílejte na internetu, ať je na světě o něco veseleji.

Sdílejte článek