Začal plnit více než 60 000 kelímků čajem. Proč to dělal? Z větší dálky dává jeho počínání smysl

Lidé mají mnoho různých nápadů, díky kterým se chtějí proslavit a díky kterým chtějí udělat něco skutečně zajímavého. A to je příklad i tohoto muže. Ten si dal celkem obtížný cíl. Byl spojený s tím, že naplní celkem 66 000 kelímků jedním z nejznámějších nápojů na světě. A to čajem. Zdá se to, jako věc zcela bláznivá, jelikož v tom nikdo nevidí žádný smysl. Tento umělec ho ale viděl. A nutno říci, že daný smysl následně dokázali vidět i ostatní. Dokázal něco výjimečného.

Téměř 3 dny práce

Nebyl to rozhodně jednoduchý úkol. To potvrzuje i fakt, že tento umělec musel naplnit celkem 66 000 jednotlivých pohárků. A aby jeho dílo nebylo tak snadné, tak se nejednalo jenom o jeden jediný druh čaje. Používal jich podstatně více, a to hlavně z důvodu jejich různých barev. To celkovou práci výrazně ztěžovalo. Nakonec se vše povedlo jak mělo a výsledek přinesl očekávané ovoce. Celkem na něm však pracoval téměř tři dny, jelikož tato práce trvala 62 hodin. Na konci si mohl říci, že to stálo za to. To potvrdili i ostatní, jelikož výsledek byl takový, jaký nikdo ani neočekával.

Proč to dělal?

Odpověď je jednoduchá. Je to umělecké dílo, které chtěl vytvořit a které chtěl ukázat světu. Mnozí si říkali, co je uměleckého na tom, když se naplní celkem 66 000 kelímků čajem a položí se na podlahu. Zde se ale objevil ten důvod jeho počínání. Stačilo trocha nadhledu, a to doslova, a najednou bylo vidět, že to nejsou jenom kelímky na zemi. A právě to donutilo mnoho lidí k tomu, že se museli zastavit a říci si, že kdyby právě oni měli prvotní nadhled a hned neodsuzovali, dost možná tohoto umělce pochopí. Stal se velkou inspirací.

Čtěte také: 10 hmyzích štípanců, které byste měli být schopny identifikovat, abyste předešli zavážným onemocněním!

Vznikl nádherný obraz

Výsledek tohoto počinu? Nádherný a obrovský obraz. Z dálky není ani tak vidět, co ho vlastně tvoří a tak není na první pohled zcela zřejmé, že jeho hlavní součástí jsou kelímky s nápojem, který každý zná. Tedy s čajem. Pokud toužíte po tom vidět, co se tomuto umělci povedlo a jak daný obraz vypadá, je to velmi jednoduché. Podívejte se na video níže, které je sestřihem jeho snažení a ukázkou toho, jak zajímavě může vypadat úchvatné umělecké dílo.