David Hampl
25 března, 2019

Jsou různé druhy představení, které mají nejenom pobavit, ale které mají i zaujmout. Když se podíváme na to, jaké dominují, tak jde rozhodně o vystoupení, kde mají hlavní rokli zvířata. Nejde však vždy jenom o cirkus, který je všeobecně známý. Jsou i jiné druhy představení, o kterých můžeme říci, že se zvířaty je zacházeno mnohem lépe, stejně jako můžeme říci také to, že jsou o mnoho krásnější. A to se přesvědčil každý, kdo viděl unikátní zvíře, které se rázem přiřítilo na scénu.

Jedno z nejkrásnějších zvířat, které můžete vidět

Kdo je hlavní hvězdou tohoto představení? Je to Fríský kůň. Pro mnohé zvíře dost možná zcela běžné a obyčejné, ale realita je taková, že je zcela výjimečné. A to pro svou krásu, ale i pro svou krásu a také inteligenci. Když se ho ujme jeden z nejlepších trenérů na světě, musí vzniknout něco, u čeho budete jako diváci tajit dech. A to se také potvrdilo. Jak u lidí, kteří byli přímo na daném vystoupení, tak u těch, kteří měli možnost vidět ho ze záznamu.

Vše na jedničku. Výsledek je dokonalý

Koně mají dokonalou choreografii, na slovo poslouchají trenéra a vše je tak dokonale synchronizované, že je výsledek naprosto unikátní a my musíme říci, že i dokonalý. O tom se můžete přesvědčit na videu níže, které je záznamem daného vystoupení. Kromě jeho krás si všimněte také unikátního pouta člověka a zvířete. Tady je vidět, že koně pro trenéra nejsou jenom vzorem obživy, ale že se naopak jedná o pouto, které ukazuje velkou vzájemnou lásku, ale i důvěru.

Sdílejte článek