David Hampl
21 ledna, 2020

Neradi čistíte záchod? Není divu, jde o nepříjemnou činnost, které se ovšem nevyhnete, pokud chcete mít čistý domov. A mít čistý záchod je opravdu základem čistého domova. Nechcete-li před ostatními vypadat jako špindíry, měli byste záchod čisti pravidelně. Existuje na to celá řada různých čistících prostředků, nicméně my vám dnes prozradíme způsob čištění, který oblíbíte. Umývaní záchodové mísy se tak pro vás stane zábavou.

Alespoň dvakrát týdně

Záchodová mísa by měla být správně čištěna alespoň jednou za dva týdny. V opačném případě se v ní mohou rozvinout zácpy a množit bakterie, které mohou časem způsobit řadu nepříjemných nemocí. V takovém případě byste pak na záchodě museli strávit opravdu mnoho času. Střevní potíže totiž nejsou vůbec nic příjemného, tím si můžete být jistí. Vyplatí se tedy záchod pravidelné umývat a chránit se tak.

Brilantně bílý záchod

Chcete-li mít záchod brilantně bílý a hygienický, použijte k tomu podpůrné prostředky. Jedním takovým je i tato naše dnešní metoda, která se osvědčila po celém světě. Jde o metodu bez použití chemikálií, takže neohrozíte ani své zdraví ničím toxickým. Dokonce ušetříte i nějakou tu korunu, protože nebudete muset nakupovat drahé čistící prostředky. Bohatě vám k tomu postačí vyzkoušet následující postup.

Padnete do kolen

Zpočátku možná nebudete věřit, že to bude fungovat, nicméně po samotném vyzkoušení svůj názor změníte. Konečný výsledek vás dostane do kolen, takže to rozhodně stojí za pokus. Takhle krásně bílý záchod totiž určitě stojí za pokus. Všechno důležité se dozvíte ve videu, které je součástí tohoto článku.

Připravte si dětský sladký cukr a nalijte ho do záchodové mísy. Nechte ho tam hodinu působit a poté záchod umyjte pomocí kartáče. Nebudete věřit vlastním očím, co všechno tahle sladká věc dokáže. Pokud se vám to podaří, sdílejte metodu se svými přáteli.

Sdílejte článek