David Hampl
25 ledna, 2019

Stále jsou mezi námi lidé, kteří nejsou lhostejní k tomu, co se kolem nich aktuálně děje. Zvláště, pokud se jedná o malého tvora, kterého je na místě zachránit. Přesně takto začíná také příběh muže, kterému nebyl lhostejný osud tvora, o kterém vůbec nevěděl, co je zač. bylo to pro něho zcela neznámé zvíře. Ale bylo živé a potřebovalo pomoci. Proto se mu rozhodl dát nový domov.

Co to mohlo být?

Samozřejmě kdyby se Jeff Longo vydal za odborníky, dost možná by zjistil, co je dané zvíře zač. Proč ale? Raději zůstal u toho, že může pomoci neznámému tvoru, který ho překvapí tím, co z něho následně vyroste. Když se podíváte na první pohled na toto zvířátko, můžete si tipnout, o jakého tvora se jedná. Už teď můžeme říci, že většina lidí tipuje špatně, stejně jako můžeme říci také to, že mnoho lidí je překvapených z toho, jaký tvor to je.

Nebylo to jednoduché

Péče o toto malé zvířátko rozhodně nebyla jednoduchá. Byla to opravdu piplačka spojená s nutností dávat mu najíst, dávat mu napít, nebo ve spojení s nutností mu připravit kvalitní a teplý, stejně jako bezpečný pelíšek na spaní. Muž si ale tohoto tvora zamiloval. A jak se o něj staral, tvoreček postupně rostl. To byl také důkaz, že se o něho stará správně.

Byli to nejlepší kamarádi

Nejenom, že se stal jeho adoptivní maminkou. Stal se také jeho nejlepším kamarádem. Už nešlo jenom o to, zajistit mu přežití, ale naopak začalo jít o to, zajistit mu zábavu, hraní a lásku, stejně jako také něhu. A odměnou bylo, že si i tento tvoreček muže zamiloval. Co vše spolu dělali a jak si přítomnost jeden druhého užívali, to máte možnost vidět na přiložených fotografiích.

Nový člen domácnosti

Mise na záchranu se nakonec povedla a vše se podařilo. A tak si muž doma vychoval z malého neznámého tvora dokonalého člena domácnosti. A o jakého se vlastně jednalo? Je to zvířátko, které se originálně nazývá jako Flying squirrel. Tedy v překladu létající veverka. Zatímco u nás ji nenajdeme, v USA je celkem běžným stvořením, které se, jak se ukazuje, dá chovat i doma.

Sdílejte článek