David Hampl
18 ledna, 2020

Kdo by si nepřál žít věčně že? Na druhou stranu, dlouhověkost také nemusí být všechno. Člověk sice žije déle a může si tak života více užít, ale zároveň muže zažít více bolesti a ztrát než normálně. Každopádně žít o nějaký ten pátek déle může být rozhodně fajn. Pilulky proti stárnutí zatím neexistují. Na dlouhověkost však existuje zázračný nápoj, který způsobí, že dožijete i 152 let, budete-li ho pít pravidelně každý den. Nevěříte? Pojďte to s námi prozkoumat.

Krásní a zdraví jako Norové

Norské dívky jsou velmi krásné, protože pijí tento nápoj. Lékaři ovšem tvrdí, že tento nápoj je vhodný také na zdravý a dlouhý věk. Například jeden anglický zemědělec, který žil 152 let, každý den vypil syrovátku, což způsobilo jeho úctyhodný dlouhý věk. Zde jsou vlastnosti a výhody syrovátky na lidské zdraví.

Vhodný i pro kojence

Nápoj můžete pít od narození až do smrti. Je velmi podobný mateřskému mléku, proto také novorozenci ho mohou klidně pít. Plně přírodní syrovátka je složena z 1 % bílkovin a více než 93 % vody. Hlavními složkami jsou ovšem: železo, mangan, sodík, zinek, fosfor, kobalt, draslík, měď, hořčík a vitamíny. To hlavní, co dělá syrovátku syrovátkou, je fakt, že ve 100 g je obsaženou pouze 26 kalorií. Je to tedy ideální volba pro lidi, toužící po zhubnutí.

Na nemocná játra

Nápoj ovšem nejvíce pomáhá poškozeným játrům, která během našeho života hodně trpí a mnohdy toho musí opravdu hodně snést. Zdravá játra jsou pro celkové zdraví organismu velmi důležitá a tento nápoj jim pomáhá k odstranění jaterních toxinů. Z toho důvodu se velmi doporučuje pít tento nápoj právě lidem, kteří trpí nemocnými játry. Nápoj je totiž bohatý beta-laktoglobulin, jenž dodává tělu aminokyseliny, známé jako BCAA. Tyto látky prokazatelně pomáhají i velmi nemocným játrům.

Na hubnutí i rakovinu

Syrovátka také obsahuje alfa-laktalbumin, který obsahuje esenciální aminokyselinu tryptofan. Tato látka bojuje proti nespavosti a špatné náladě. Je také bohatá na lysosom a imunoglobulinu, které posilují imunitní systém. Laktoferin zase chrání tělo před toxiny a infekcemi. Navíc je zde silný antioxidant, který pomáhá s rakovinou, Parkinsonovou chorobou, problémy se štítnou žlázou, sklerózou a chronickým zánětem. O tom, že pomáhá s hubnutím, jsme již psali. Dále je vhodná pro sportovce při budování svalové hmoty, zlepšuje funkci nervů a ovlivňuje krevní oběh a tlak. Pít syrovátku se tedy rozhodně vyplatí.

Používání syrovátky

Lze si ji uvařit doma z mléka nebo si ji můžete koupit v obchodě s ekologickými produkty. Nejlepší je varianta z kozího mléka, ale kravské je také možné. Na začátku pijte 150 ml třikrát denně a postupně zvyšujte dávku až na jeden litr za den. Uvidíte, že při pravidelném užívání vám zmizí většina zdravotních problémů a vy budete moci žít velmi dlouho.

Sdílejte článek