Začněte okamžitě pít: tento nápoj dlouhověkosti vypil každý den a žil 152 let! -
Menu

Začněte okamžitě pít: tento nápoj dlouhověkosti vypil každý den a žil 152 let!

Kdo by si nepřál žít věčně že? Na druhou stranu, dlouhověkost také nemusí být všechno. Člověk sice žije déle a může si tak života více užít, ale zároveň muže zažít více bolesti a ztrát než normálně. Každopádně žít o nějaký ten pátek déle může být rozhodně fajn. Pilulky proti stárnutí zatím neexistují. Na dlouhověkost však existuje zázračný nápoj, který způsobí, že dožijete i 152 let, budete-li ho pít pravidelně každý den. Nevěříte? Pojďte to s námi prozkoumat.

Krásní a zdraví jako Norové

Norské dívky jsou velmi krásné, protože pijí tento nápoj. Lékaři ovšem tvrdí, že tento nápoj je vhodný také na zdravý a dlouhý věk. Například jeden anglický zemědělec, který žil 152 let, každý den vypil syrovátku, což způsobilo jeho úctyhodný dlouhý věk. Zde jsou vlastnosti a výhody syrovátky na lidské zdraví.

Vhodný i pro kojence

Nápoj můžete pít od narození až do smrti. Je velmi podobný mateřskému mléku, proto také novorozenci ho mohou klidně pít. Plně přírodní syrovátka je složena z 1 % bílkovin a více než 93 % vody. Hlavními složkami jsou ovšem: železo, mangan, sodík, zinek, fosfor, kobalt, draslík, měď, hořčík a vitamíny. To hlavní, co dělá syrovátku syrovátkou, je fakt, že ve 100 g je obsaženou pouze 26 kalorií. Je to tedy ideální volba pro lidi, toužící po zhubnutí.

Na nemocná játra

Nápoj ovšem nejvíce pomáhá poškozeným játrům, která během našeho života hodně trpí a mnohdy toho musí opravdu hodně snést. Zdravá játra jsou pro celkové zdraví organismu velmi důležitá a tento nápoj jim pomáhá k odstranění jaterních toxinů. Z toho důvodu se velmi doporučuje pít tento nápoj právě lidem, kteří trpí nemocnými játry. Nápoj je totiž bohatý beta-laktoglobulin, jenž dodává tělu aminokyseliny, známé jako BCAA. Tyto látky prokazatelně pomáhají i velmi nemocným játrům.

Na hubnutí i rakovinu

Syrovátka také obsahuje alfa-laktalbumin, který obsahuje esenciální aminokyselinu tryptofan. Tato látka bojuje proti nespavosti a špatné náladě. Je také bohatá na lysosom a imunoglobulinu, které posilují imunitní systém. Laktoferin zase chrání tělo před toxiny a infekcemi. Navíc je zde silný antioxidant, který pomáhá s rakovinou, Parkinsonovou chorobou, problémy se štítnou žlázou, sklerózou a chronickým zánětem. O tom, že pomáhá s hubnutím, jsme již psali. Dále je vhodná pro sportovce při budování svalové hmoty, zlepšuje funkci nervů a ovlivňuje krevní oběh a tlak. Pít syrovátku se tedy rozhodně vyplatí.

Používání syrovátky

Lze si ji uvařit doma z mléka nebo si ji můžete koupit v obchodě s ekologickými produkty. Nejlepší je varianta z kozího mléka, ale kravské je také možné. Na začátku pijte 150 ml třikrát denně a postupně zvyšujte dávku až na jeden litr za den. Uvidíte, že při pravidelném užívání vám zmizí většina zdravotních problémů a vy budete moci žít velmi dlouho.

Tisk
Nezařazené

Vzali okenní rámy, které byly na vyhození, pár trámů dřeva…

Kéž bych mohl žít někde daleko od lidí. Na místě, kde lišky dávají dobrou noc a kde stále vládne příroda…
Nezařazené

Zatímco rodiče byli na dovolené, děti změnily jejich byt k…

Dovolená je doba, na kterou se těší snad každý. Celý rok tvrdě pracuje, takže má nárok si na těch pár…
Nezařazené

DNES AKTUÁLNĚ: Rybář chytil podivnou štiku. Nemohl uvěřit tomu, co…

Jste-li vášnivým rybářem, pak pro vás tento příběh bude jako dělaný. V žádném případě se jim ale nenechte úplně pohltit. To,…
Nezařazené

Sešívačka má skrytou funkci, o které ví jen 9% z…

Pracujete v kanceláři? Máte stůl vybavený mnoha kancelářskými pomůckami? Patří mezi ně klasická sešívačka na papíry a jiné dokumenty? Pokud ano,…
Nezařazené

Plněný kuřecí řízek obalený v chlebové strouhance je naprostou delikatesou.…

Chtěli byste vyzkoušet nějaký nový recept, ale už vůbec nevíte, kde ho máte hledat? Kuchařských knih, pořadů, seriálů atd. je…
Nezařazené

ŠOK: Nevěsta ho přinutila vzdát se jeho milovaného psa. Podívejte…

Znáte ten pocit, když vás někdo nutí do něčeho, s čím nesouhlasíte? Nakonec vám ale nezbyde než osobě dát za pravdu…