Zahodili opuštěné štěňátko, protože se narodilo takto jiné, než ostatní z vrhu: Pak se stala v útulku tahle šokující věc – vše zaznamenala kamera!

Lidé jsou schopní udělat mnoho šílených věcí, ale odložit narozené miminko je velmi krutý trest. Jsou samozřejmě důvody, kdy nezbývá nic jiného, protože se rodič o dítě nemůže postarat. To je samozřejmě pochopitelný důvod a dnešní svět je na to už připraven. Když se ale někomu narodí dítě a je jiné, než čekal a on odloží jen kvůli tomu, pak se jedná o naprosto nepochopitelnou věc, která je zavrženíhodná. Přesně to se stalo v jedné rodině, kde se fence narodilo štěňátko. Bylo moc krásné, ale bylo bohužel jiné než ostatní. Rodina se rozhodla, že takové prostě nechce a jednoduše ho odložila do útulku. V tomto útulku ovšem ročně zemře nejvíce psů. Jak to všechno dopadlo?

Všichni jsme různí

Nikde není psáno, že se všichni musíme rodit naprosto stejní. Život je ohromná a záhadná věc, kterou nikdy nebudeme moci komplexně pochopit, a proto bychom se měli radovat ze všeho, co nám postaví do cesty. I kdyby to mělo být štěňátko, které vypadá trochu jinak než ostatní. Není to přeci důvod, abychom se vzdávali jenom proto, že je jiné.

S pravděpodobností bude utracen

Štěně, které se narodilo jednomu pitbulovi v Americe rozhodně nevypadalo jako ta ostatní, které maminka vrhla. Chyběla mu kost v pravém uchu a jeho levé oko vypadalo dost nevyvinutě. Fyzicky ovšem štěně vypadalo poměrně dobře, ale i přesto se majitel rozhodl, že ho odloží do útulku v Severní Karolíně. Tento útulek je ovšem znám hlavně tím, že zde končí tisíce psích životů ročně. Už při předávání do útulku bylo majiteli řečeno, že pejsek bude s největší pravděpodobností utracen.

Čtěte také: Švestkový koláč s pudinkem vás dostane. Je naprosto výborný – zkuste ho

Ze štěněte kapitánem

Útulek byl maximálně naplněn, a proto zde nebylo moc místa pro pejsky, kteří na tom nejsou vzhledově úplně dobře. Chtěli tu mít jen pejsky, kteří by jim mohli něco vydělat, a to podle majitele toto štěně rozhodně nebylo. Asistentovi ředitele této záchranné stanice pro psy bylo štěněte líto, a proto si ho vzal na noc k sobě. Dal mu jméno Kapitán Morgain a založil mu stránku na sociální síti. Pevně doufá, že se brzy najde někdo, kdo si tohoto pejska vezme k sobě domů a poskytne mu láskyplný domov.