David Hampl
20 února, 2020

Jakmile se podíváte na fotografie této neskutečně zanedbané ženy, budete možná šokováni. Žena působí na fotografii opravdu velmi zanedbaně a upracovaně. Její život byl zřejmě velmi náročný a evidentně nesnadný. Kvůli starostem a spoustě práce na sebe jistě neměla čas a bohužel to pak dopadlo takto.

Když se ovšem podíváte na fotky níže, uvidíte jinou ženu. Krásnou, elegantní a sympatickou černovlásku, která by z fleku mohla hrát v nějakém pěkném seriálu či filmu. Těžko uvěřit, že žena na prvních fotografiích a žena na druhých fotkách, je jedna a tatáž osoba. Někdy se stačí jen dostat pod ruky šikovného stylisty a zázraky se dějí na počkání. Chtěli byste podstoupit také takovou proměnu?

Touha po změně

Každá žena touží po tom být krásná, elegantní a okouzlující. Bohužel ne všechny ženy mají takové štěstí, aby toho docílily přirozeným způsobem. Některé ženy jsou nádherné, přitažlivé a sympatické už od přírody. Stačí se na ně jen podívat a hned je vám lépe. Mnohdy jen stačí, aby se na vás podívaly ony a jejich nádherný úsměv vás odzbrojí. Mají v sobě něco kouzelného, co nelze popsat. Jak už jsme však psali, některé ženy takové štěstí nemají. A když se k tomu navíc připojí náročné životní podmínky, vzhled je to jediné, co je zajímá.

Zanedbaná a unavená

Tato žena opravdu působí dosti zanedbaně a unaveně. Člověk by řekl, že změna v jejím případě už není možná, nicméně když se chce, tak všechno jde. Žena si řekla, že se chce změnit a vypadat lépe. Stačilo k tomu jen dobře namířeného make-upu a stalo se. Transformace této ženy pomocí maskérů a stylistů šokovala celý svět. Atraktivní kočka se probudila a internet jen žasne.

Propukla v pláč

Už při pohledu na její první fotky, vyzývá její obličej ke strachu. Zubožené zuby, opuchlé oči, vrásky, unavená pleť a vlasy škoda mluvit. V tu chvíli byste si ani nedokázali představit, že by se s tím dalo ještě něco dělat. Když se ovšem po přeměně podívala žena na sebe do zrcadla, propukla v šílený pláč, který nemohla dobrých 20 minut zastavit. V zrcadle totiž stále někdo úplně jiný. Dobrá práce, co myslíte?

Sdílejte článek