Zapomeňte na chemické prášky. Tohle přírodní antibiotikum zaujme svou sílou, ale i všestranností -
Menu

Zapomeňte na chemické prášky. Tohle přírodní antibiotikum zaujme svou sílou, ale i všestranností

Antibiotika jsou jedny z nejznámějších léků. Většina lidí zná ale jenom jednu skupinu antibiotik. Konkrétně takovou, která je dostupná v lékárnách. Jedná se o antibiotika, která lidem předepisuje lékař, pokud mají konkrétní nemoc. Lidé potom zamíří do lékárny, kde si vyzvednou své balení prášků. Ty sice pomohou, ale jsou i plné chemie, což není pro lidský organismus ideální. Proto je dobré sáhnout raději po síle přírody. Toto antibiotikum je doslova zázrak jak v tom, nakolik je silné, tak v tom, nakolik umí eliminovat problémy.

Co všechno toto přírodní antibiotikum dokáže?

Mnozí se právem diví, co všechno toto přírodní antibiotikum dokáže, jelikož když se máme podívat na jeho účinky, tak se jedná o unikát v celé řadě oblastí. Je dobrým pomocníkem, když je třeba eliminovat různé druhy virových onemocnění. Stejně tak nelze zapomínat také na to, že dokáže dobře bojovat i proti bakteriálním onemocněním. Jelikož jedno nebo druhé patří do skupiny nejznámějších nemocí, tak mluvíme o možnosti celkově univerzálního užití.

Dále nelze zapomínat také na to, že umí dobře eliminovat plísňová onemocnění, s čímž souvisí také to, že je to velmi dobrý pomocník také na případní kvasinky. Vše doplňuje i fakt, že se tento lék hodí v případě problémů s lymfatickým systémem, stejně jako v případě problémů, které se týkají lidské krve.

Na jaké zdravotní komplikace je daný lék také jako stvořený?

Výše jsme se podívali na to, jaké jsou jeho obecné účinky a jaké jsou jeho možnosti pokud jde o celkové obecné použití. Zapomínat bychom neměli ani na vyjmenování konkrétních nemocí, kde dokáže napomoci tomu, aby se zmírnili následky a zdravotní stav člověka se výrazně zlepšil. Jde například o artritidu, jedná se také o revma, zapomínat nelze ani na cukrovku, nebo aktuálně poměrně známé civilizační choroby, jako je vysoký krevní tlak, stejně jako jde o vysoký cholesterol v krvi.

Příprava domácího přírodního antibiotika není složitá. Co bude třeba?

Chcete také takový zázrak, který najde využití místo lékárničky plné prášků? Pokud ano, tak si připravte potřebné ingredience. Je jich sice více, ale jenom tato kombinace dokáže zajistit tolik potřebné fungování. Potřeba bude:

  • 700 ml jablečného octa
  • 0,5 dl česneku
  • 0,5 dl cibule
  • 0,5 dl zázvoru
  • 2 lžíce křenu
  • 2 lžíce kurkumy
  • 2 kusy feferonek

Toto množství je určená na přípravu domácího přírodního antibiotika, kterého bude zhruba 1 litr. Proto připravte i takovou nádobu. V případě požadavku na větší nebo menší množství tomu samozřejmě uzpůsobte samotnou velikost požadované nádoby.

Jak na to?

Nijak složitě. Začínáte přípravou surovin. A to tak, že česnek musí být prolisovaný, cibule musí být nakrájená najemno, zázvor a křen musí být nastrouhaný a feferonky několikrát překrojené. Jakmile máte vše hotové, suroviny nasypte do připravené nádoby, která by měla být dokonale čistá. Jakékoliv nečistoty mohou způsobit, že se začne antibiotikum dříve kazit.

Následně ingredience jenom zalijte jablečným octem. Zde je dobré myslet na to, že čím bude kvalitnější, tím pro vás také lépe. Vše následně dobře zamíchejte. Potom nádobu pečlivě vzduchotěsně uzavřete. Jedině tak docílíte, že se bude obsah louhovat tak, jak má. Správným umístěním je místo tmavé, ale i suché. Tedy například domácí spíž.

Celková doba louhování je přesně 2 týdny. Zároveň ale choďte domácí antibiotikum každé 3 dny kontrolovat, kdy sklenicí několikrát otočíte, aby se obsah krátce promíchal. Po uplynutí 14 dní otevřete nádobu a přes plátno přeceďte a nalijte do další, uzavíratelné a také do čisté nádoby.

Jak užívat?

Pokud jste nemocní, tak je vhodné dávkovat 1 malou lžičku tohoto zázraku třikrát denně. Pokud jste zdraví a chcete myslet jenom na prevenci, tak stačí jenom jedna jediná lžička denně. A i když vás chuť může lehce odpuzovat, je dobré myslet na to, že když ji překonáte, prospějete tak svému zdraví.

Líbil se vám článek?

Tisk

Překvapte své blízké skvělým nepečeným dezertem z ořechů, čokolády a sušenek. Díky těmto surovinám je snadný a také zcela bezkonkurenční svou chutí. Přesvědčte se!

RECEPTY
Je jen velmi málo lidí, kteří vám na otázku, zda mají rádi sladké, odpovědí slovem ne. Naprostá většina odpoví kladně,…

Kyprý, vláčný a krémový. Vyzkoušejte recept na tento neobyčejný makovník od mojí babičky, nebudete litovat

RECEPTY
Správný makovník by měl být kyprý a vláčný. To je i ten náš, na který vám uvádíme recept níže. Avšak…

Máte rádi tvarohový koláč? Pak musíte vyzkoušet recept mojí maminky, který chutná jako tvarohové nebe! Vyzkoušejte!

RECEPTY
Pokud patříte mezi příznivce tvarohových dezertů, pak byste určitě neměli přehlédnout tento dezert. I když se může zdát, že chutě…

Nejlahodnější tiramisu s mascarpone a piškoty, které máte hotové už za 20 minut. Tohoto dezertu se nikdy nepřejíte!

RECEPTY
Tiramisu, které k nám přišlo z Itálie, je jedním z nejoblíbenějších dezertů vůbec. Lahodná chuť tohoto zákusku, který je lehoučký…

Jen 1 lžička koření udělá z Vašich karbanátků hotový zázrak! Každý, kdo je ochutná, ihned vyžaduje recept!

RECEPTY
Karbanátky nikdy nevyjdou nazmar, zejména pokud vezmeme v úvahu jejich snadnou přípravu a vydatnou nutriční hodnotu. Milovníci karbanátků však vědí,…

Chcete-li něco speciálního, pak musíte vyzkoušet tento tajemný Zapečený pokrm se sýrovými croissanty!

RECEPTY
Takovýto pokrm jsme tu ještě neměli! Napadlo Vás někdy zapéct croissanty v pečící formě? Dnes si totiž přesně takový recept…

Tento švestkový koláč ještě neznáte! Stojí za to ho vyzkoušet!

RECEPTY
Švestkový koláč, který vám dnes představíme, není jen tak obyčejný. Jedná se o skvělou kombinaci pudinku a švestek – kombinaci…

Máte chutě na sladké? Připravte si domácí termix, na který potřebujete jenom 3 ingredience

RECEPTY
Mnoho lidí miluje termix hlavně z doby svého dětství. A tak není zase až tak nic neobvyklého, že si ho dají…

Milujete domácí pečivo? Pak jsou tyto bramborové koblížky tou správnou volbou. Všechny ingredience najdete jistě doma!

RECEPTY
Neustále přemýšlíte nad tím, jak zpříjemnit každodenní večeře své rodině? Máme pro Vás skvělý chutný recept, který Vám nezabere mnoho…

Do velké nádoby nasypala třešně a zasypala je cukrem. Za pár dní vznikl domácí třešňový likér, na který budete potřebovat jen 3 suroviny!

RECEPTY
  A je to tady! Spolu se stále zakvitnutejšími romantickými třešněmi, přichází čas i na tradiční sladké recepty. Tento bude…