Zapomeňte na klasické léky, stejně jako na různé výtažky přírody. Pokud máte zdravotní potíže, pomůže vám domácí mazlíček. Kočka domácí pomůže s mnoha zdravotními problémy. Co musíte udělat?

Proč si lidé pořizují kočky? Odpověď je celkem jednoduchá. Je to proto, že je berou jako své domácí mazlíčky. S nimi se pravidelně mazlí a hrají si s nimi. Málokdo však ví že mít kočku bychom měli mít ještě z jednoho zajímavého a rozhodně také důležitého důvodu. A jakého? Kočky dokážou léčit. Sice se to může zdát neuvěřitelné, ale je tomu skutečně tak. Pokud nevěříte, není nic jednoduššího než si to na vlastní kůži vyzkoušet. Uvidíte, že kočky jsou unikátní nejenom tím, že mají přisuzovaných devět životů, nebo že mají šestý smysl. Jsou unikátní i tím, že umí pomáhat lidem. Podívejte se společně s námi na to, jak a s čím.

Krevní tlak

Potíže s krevním tlakem jsou stále častější. Mnoho lidí dnes trpí vysokým krevním tlakem. Člověk se tak dostává do velmi rizikové skupiny která ho může doslova ohrožovat na životě. Je prokázáno že přítomnost kočky dokáže pacientům pomoci. Pokud by vám krevní tlak například vlivem rozrušení výrazně vylétl, v klidu si sedněte, vezměte si na klín kočku a hlaďte ji. Uvidíte, že vám pomůže navrátit tlak do normálu.

Trávicí systém

Je to žaludek, stejně jako lidská střeva. Pokud trávicí systém nefunguje jak má, podepisuje se to na nekvalitní stolici, na špatném zpracování potravin i na nedostatku živin které tělo nemusí získat v požadovaném množství. A jaké je řešení? Přítomnost kočky.

Čtěte také: Stačí jedna kopřiva do každé jamky a s vašimi rajčaty to udělá hotové divy!

Vylučovací systém

I ten mohou kočky pomoci stabilizovat. Pokud chodíte na malou málo, nebo naopak hodně, či se objevuje pálení nebo bolesti, rozhodně není s vaším močovým systémem vše v pořádku. Pravidelná přítomnost koček ho může pomoci normalizovat.

Nervová soustava

Každý má rád, když není sám a má na blízku někoho, s kým může trávit čas v klidu. A je jedno, zda se jedná o člověka nebo se může jednat o čtyřnohého mazlíčka v podobě kočky. Nezapomínejte na to že ji doma máte a pravidelně se s ní mazlete a hrajte si s ní. Najednou zapomenete na problémy všedního dne, zapomenete na starosti, opadne nervozita a zjistíte, že se vám žije velmi spokojeně. Domácí mazlíček je tak tou nejlepší možnou terapií. Je podstatně lepší než léky plné chemie, které mají v podstatě jenom tlumicí účinek.

Problémy s nespavostí

Ty lehce souvisí také s vašimi psychickými problémy. Člověk může mít potíže s usnutím jelikož stále přemýšlí nad řadou věcí, stejně jako se může budit ze strachu z různých problémů. Věnujte se své kočce a uvidíte, že se vám uklidní mysl a váš spánek bude naprosto dokonalý, ničím nerušený.

Obranyschopnost organismu

Na jeho posilování má vliv nejenom samotná přítomnost kočky, ale hlavně její mňoukání. Pokud chcete posílit svůj imunitní systém, je na místě kočičí mňoukání poslouchat. To proto že má určitou frekvenci která umí na lidské tělo pozitivně působit.

Pohybový aparát

Přítomnost koček může pozitivně prospívat také vašemu pohybovému aparátu. Kostře jako takové, stejně jako kloubům. A to jak přímo, tak i nepřímo. I zde je prospěšné kočičí mňoukání, které dokáže díky své frekvenci pozitivně působit právě na kosti, chrupavky a další části vašeho těla. Dále nezapomínejte na to, že s kočkou si často hrajete a nejste při tom v klidu. Každý daný pohyb je pro váš pohybový aparát blahodárný.

Věk

Chcete žít dlouho? Pořiďte si kočku. I to se dá říci o těchto domácích mazlíčcích. Některé studie jasně udávají, že lidé kteří mají kočku se dožívají i o 5 – 10 let déle než lidé kteří ji nemají. Ostatně z výše uvedeného to vyplývá. Člověk se dožije delšího věku pokud je zdraví. A kočka zajistí, že zdraví budete. Jak po fyzické stránce, tak i po stránce psychické. Pokud na tomto světě chcete být co nejdéle, už víte jakou cestu zvolit. A kterou kočku si pořídit? To záleží jenom na vás a na vašich individuálních preferencích.