Zapomeňte na palačinky! Kdo toto jídlo ochutná, ten si na běžné palačinky ani nevzpomene. Máme pro vás recept

Máte rádi sladká jídla, ale v poslední době už vás nudí neustále opakování těch stejných? Chtěli byste vyzkoušet něco nového a zajímavého? Pak neváhejte vyzkoušet tento senzační recept, který v poslední době získává stále větší popularitu po celém světě. Možná vám to ze začátku bude připadat jako klasické palačinky, ale věřte, že tomu tak není. O žádné palačinky se zde rozhodně nejedná. Jde o perfektní lahůdku, kterou můžete připravit coby alternativu k palačinkám. Uvidíte, že si ji brzy zamilujete a děti vás budou díky tomu milovat.

Kuriozita mezi sladkým

Tento jednoduchý, a přitom nebeský recept je naprostou kuriozitou mezi sladkými pokrmy. Lahodný tvaroh zde může působit trochu zvláštně, nicméně je chutný a skvělý. Jakmile začnete tuto alternativu k palačinkám připravovat, pak si můžete být jistí, že se k vám budou sjíždět davy lidí. Recept je velmi jednoduchý a rychlý, takže vám nezabere ani tolik času, stačí ho jen vyzkoušet a ujistit se.

Potřebné ingredience

Na přípravu těchto nebeských placek, coby alternativy k palačinkám budete potřebovat několik důležitých surovin. K samotnému provedení si tedy nachystejte následující ingredience: 12 klasických palačinek, 500 g tvarohu, 5 lžic cukru, 3 vejce, 5 g vanilkové cukru, 50 g rozinek, 50 g sušených meruněk a 3 lžíce smetany. Samozřejmě můžete přidat i jiný druh sušeného ovoce, je to jen na vás.

Čtěte také: Co řekne barva vaší moči o vašem zdraví? Neberte to na lehkou váhu!

Příprava a provedení

Do samostatné misky dejte tvaroh a spolu s cukrem ho pomocí vidličky rozmíchejte. Přidejte k tomu také vanilkový cukr, 2 vejce, rozinky a meruňky. Do žáruvzdorné mísy vložte palačinku, na ni naneste připravenou směs, přidejte další palačinku, zase směs, a tak stále dokola, dokud vám nespotřebujete všechen materiál. Nakonec vložte do předehřáté trouby na cca 25 minut. Poté přidejte šlehačku nebo čerstvé ovoce. Přejeme dobrou chuť.