Žárlivé miminko začne vždy plakat, když se jeho rodiče pusinkují! -
Menu

Žárlivé miminko začne vždy plakat, když se jeho rodiče pusinkují!

Je to fakt: děti někdy občas zkrátka žárlí. Zvláště když jsou malé a zažívají nedostatek pozornosti. Často se to děje v případě sourozenců, ale někdy láska mezi rodiči může ovlivnit i ty nejmenší.

Dnes bychom se s Vámi rádi podělili o příběh maličké Elle, odívce, která se stala slavnou na sociálních médiích kvůli její roztomilé žárlivosti.

Miminko Ella

Video tohoto miminka dosáhlo více než 4 milionů shlédnutí poté, co ho její otec, Matt Hanneken, nahrál na youtube. Všichni víme, že děti jsou roztomilé a jejich videa mají potenciál stát se virální, ale tajemství zde je trochu méně zřejmé. Ella není jen roztomilé dítě, je to dítě, jehož pocitům ublížíte velmi snadno.

Co se stalo?

Nebojte se, Elle se nestalo nic vážného – 2 lidé se jen políbili. Ale tito dva lidé byli její rodiče a skutečnost, že se políbili, ji vždy rozčílila až k pláči.

Nejzajímavější je, že v okamžiku, kdy ji rodiče políbili, Ella absolutně zapomněla na pláč a vše bylo zas v pořádku. A pak znovu začala plakat, když se její rodiče políbili.

Emocionální horská dráha

Rodiče Elly zopakovali tento trik třikrát ve videu a její reakce se pokaždé trochu lišila. Když se poprvé políbily, Ella vypadala zmateně a trvalo to nějakou dobu, než pochopila, co se děje, a pak začala plakat. Podruhé jen trochu vykřikla a potřetí se ihned rozbrečela.

Nedostatek pozornosti

Titulek na videu říká: „Naše holčička byla velmi smutná, když se s ní maminka a tatínek nepodělili o polibek. Určitě žárlí!“

A to je s největší pravděpodobností pravda: Děti, zejména takto maličké, potřebují veškerou pozornost, kterou mohou získat. To znamená, že nemůžete pozornost upínat jiným směrem…

Ale mají všechny tyto typy videí skutečný virální potenciál? No, vypadá to tak.

Není tomu tak dlouho, co se stalo virální i video s dvojčaty při jejich krmení. Hádejte co? Byli trochu žárliví a plakali, když ten druhý byl zrovna krmen.

Viděli jste další zábavná/roztomilá videa s žárlivými dětmi? Která se Vám nejvíce líbí? Žárlí Vaše dítě někdy? Jaký na to máte názor? Podělte se s námi níže v komentářích o Vaše názory a zkušenosti.

ZDROJbrightside.me

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Kamera na chodbě zachytila velké drama. Na schodišti nebylo instalováno…

Kamery na chodbách jsou zde hlavně proto, aby hlídaly naši bezpečnost a aby mohly pomoci odhalit různé trestné činy, nebo…
ZE ŽIVOTA

Tato rodina moc chtěla psa. A tak se vydala do…

Mít psa není dnes až tak nic výjimečného. Někteří ho mají jako člena své rodiny, jiní ho mají zase jako…
ZE ŽIVOTA

Cyklista během svého výletu uviděl ležícího psa, který v zubech…

Muž se jel projet na kole a když vyjížděl tak rozhodně nečekal, co ho na jeho cestě potká. K čemu zde…
ZE ŽIVOTA

Jednoho dne uviděl muž své sousedy, jak vyklízejí svůj dům,…

Že se lidé stěhují třeba za partnerem nebo partnerkou, že se stěhují za prací, nebo třeba z bytu do domu, to…
ZE ŽIVOTA

Tyto děti se narodily předčasně a lékaři měli co dělat,…

Každé těhotenství by mělo v ideálním případě trvat kolem 9 měsíců. Bohužel se mohou objevit i komplikace a v tom případě dojde…
ZAJÍMAVOSTI

Víte, co nejvíce ovlivňuje vaše chování, váš charakter a také…

Mnoho lidí si myslí, že jeho chování a jednání ovlivní třeba výchova, to kde žije, nebo to s jakými lidmi se…