Domů ZAJÍMAVOSTI Žárlivé miminko začne vždy plakat, když se jeho rodiče pusinkují!

Žárlivé miminko začne vždy plakat, když se jeho rodiče pusinkují!

Je to fakt: děti někdy občas zkrátka žárlí. Zvláště když jsou malé a zažívají nedostatek pozornosti. Často se to děje v případě sourozenců, ale někdy láska mezi rodiči může ovlivnit i ty nejmenší.

Dnes bychom se s Vámi rádi podělili o příběh maličké Elle, odívce, která se stala slavnou na sociálních médiích kvůli její roztomilé žárlivosti.

Miminko Ella

Video tohoto miminka dosáhlo více než 4 milionů shlédnutí poté, co ho její otec, Matt Hanneken, nahrál na youtube. Všichni víme, že děti jsou roztomilé a jejich videa mají potenciál stát se virální, ale tajemství zde je trochu méně zřejmé. Ella není jen roztomilé dítě, je to dítě, jehož pocitům ublížíte velmi snadno.

Co se stalo?

Nebojte se, Elle se nestalo nic vážného – 2 lidé se jen políbili. Ale tito dva lidé byli její rodiče a skutečnost, že se políbili, ji vždy rozčílila až k pláči.

Nejzajímavější je, že v okamžiku, kdy ji rodiče políbili, Ella absolutně zapomněla na pláč a vše bylo zas v pořádku. A pak znovu začala plakat, když se její rodiče políbili.

Emocionální horská dráha

Rodiče Elly zopakovali tento trik třikrát ve videu a její reakce se pokaždé trochu lišila. Když se poprvé políbily, Ella vypadala zmateně a trvalo to nějakou dobu, než pochopila, co se děje, a pak začala plakat. Podruhé jen trochu vykřikla a potřetí se ihned rozbrečela.

Nedostatek pozornosti

Titulek na videu říká: „Naše holčička byla velmi smutná, když se s ní maminka a tatínek nepodělili o polibek. Určitě žárlí!“

A to je s největší pravděpodobností pravda: Děti, zejména takto maličké, potřebují veškerou pozornost, kterou mohou získat. To znamená, že nemůžete pozornost upínat jiným směrem…

Ale mají všechny tyto typy videí skutečný virální potenciál? No, vypadá to tak.

Není tomu tak dlouho, co se stalo virální i video s dvojčaty při jejich krmení. Hádejte co? Byli trochu žárliví a plakali, když ten druhý byl zrovna krmen.

Viděli jste další zábavná/roztomilá videa s žárlivými dětmi? Která se Vám nejvíce líbí? Žárlí Vaše dítě někdy? Jaký na to máte názor? Podělte se s námi níže v komentářích o Vaše názory a zkušenosti.

Kam dál?

10 potravin bohatých na kolagen, které pomáhají zpomalit stárnutí pokožky!

Jak přirozenou cestou snížit stres, úzkost a depresi? Poradíme Vám!

Upozornění: Chemikálie v opalovacím krému způsobují rakovinu kůže!

Snižte riziko vzniku rakoviny prsu až o 19 % pomocí tohoto oblíbeného nápoje!

Přejete si zhubnout? Tak zde je důvod, proč musíte přestat pít studenou vodu!

Další články