Žárlivost podle znamení zvěrokruhu! Které znamení žárlí nejvíce?

 

Beran

Pokud jde o žárlivost, tak je to s beranem opravdu složité a není dobré ho provokovat. Jsou nevyzpytatelní a nikdy tak nevíte, co lidi narozené v tomto znamení můžou udělat.

Býk

Co se týče emocí, tak je býk někdy stydlivý, a tak se tedy nějaký afér a žárlivých scén na veřejnosti nedočkáte, ale o to horší to s ním bude doma, až si o tom budete povídat o samotě.

Blíženci

Partneři v tomto znamení nemají jediný důvod si na něco hrát a narovinu vám vpálí, že se mu vaše chování zrovna nezdá. Jsou trochu emociální a tak se připravte, že žárlivost a scény s ní spojené jsou úplně normální.[hana-code-insert name=’google‘ /]

Rak

Rak, jak už jsme psali v některých z našich článků, tak je opravdu stvořen pro rodinu a jsou to lidé, kteří jsou nejlepšími rodiči. Pokud ho ale zklamete, není cesta zpět. Sice nejsou moc žárliví, ale spočítají vám to jinak. Buďte rakům věrní a oni vás budou milovat.

Lev

Lev je takovým tím člověkem, který musí být součástí všeho. Stačí mu opravdu málo proto, aby se opravdu naštval a začal vám vyčítat cokoli, co mu dalo podnět k žárlení. Nedokážou své emoce zklidnit a jsou s nimi rychle ven.

Panna

Jedno z nejméně žárlivých znamení, ale v případě, že jim dáte podnět k tomu, aby začali žárlit, začnou pátrat a hledat, dokud si svoje neprokážou.

Váhy

Lidé, co problémy nevyhledávají a jsou většinou někde v ústraní. Nikdy vám jejich žárlení nedají najevo. Může se ale stát, že pokud to bude trvat hodně dlouho, můžou emociálně bouchnout.

Štír

Nejvíce žárlivé znamení ze všech! Zprvu svou žárlivost dokonale skrývají, ani nevíte, že jim něco vadí, ale potom to stojí za to. Život se štíry je opravdu složitý a to nejen co se týká žárlení.

Střelec

Nikdy vám svou žárlivost nepřiznají a patří spíše k těm, co moc nežárlí. Ba naopak oni jsou těmi, kteří žárlivost v druhých vyvolávají.

Kozoroh

Absolutně normální věcí pro kozorohy. Jsou žárliví až to bolí. Žárlivou scénou ale občas myslí úplně něco jiného, než zpočátku vypadá. Jde o to, že o vás nechce přijít a proto žárlí.[hana-code-insert name=’Dole‘ /]

Vodnář

Znamení zvěrokruhu, pro kterého je žárlivost poměrně cizí. Tuto lidé žárlí opravdu jen jednou za hodně dlouhou dobu.

Ryby

Žárlí málo a aby začaly žárlit, musí mít pro to důvod. Rybám jde hlavně o důveru ve vztahu a pokud ji mají, vztah je perfektní.