Záviděla jsem sousedce její krásně bílé prádlo. Poradila mi jednoduchý postup. Od té doby je moje vyprané prádlo naprosto dokonalé a voňavé.

Máte problém s praním? Nedaří se vám docílit pěkného a voňavého prádla bez skvrn a nečistot? Nebaví vás neustále prát a trápit se s pračkou? Chcete vyzkoušet něco nového? Pak zapomeňte na běžné prací prostředky a vrhněte se do víru alternativních a přírodních metod, které vám zaručí mnohem lepší výsledky než běžné komerční prací prostředky. Díky minimálnímu obsahu chemikálií bude vaše prádlo krásně čisté, voňavé a svěží. Nevěříte tomu? Pojďte si to vyzkoušet ještě dnes. Zaručujeme vám, že budete překvapeni.

Praní bude zábava

Praní je téměř každodenní činností, pro kterou je většinou nutné používat prací prášky nebo různé druhy máchání. Chceme-li aby naše prádlo bylo voňavé a svěží, je nutné tomu obětovat nějaký čas. Jenže ne vždy se to může s běžnými prostředky podařit. Z toho důvodu je někdy dobré vyzkoušet osvědčené metody, které opravdu pomáhají. Z obyčejného praní prádla se najednou stane činnost, kterou si budete užívat a ke které se budete rádi vracet.

Nutné přísady

Jde o velmi jednoduchou a rychlou metodu, ke které nebudete muset běžet do obchodu. Vše zvládnete s přípravky, které máte běžně doma. Nyní se podíváme na přísady, které budete potřebovat: 1litrovou láhev, 1 dl organického jablečného octa, 9 dl vody, 7 kapek pomerančového esenciálního oleje, 6 kapek jasmínového esenciálního oleje a 2 kapky esenciálního oleje z čajovníku.

Čtěte také: Kamarádka použila na své nehty tyto 2 suroviny. O pár týdnů později jsem nemohla uvěřit, že nehty, které jí narostly, jsou opravdu její!

Pozor na alergie

Z uvedených přísad vytvořte roztok v láhvi. Pořádně jej promíchejte a nechte chvilku odstát. Přidejte do pračky místo pracího prášku a operte s ním prádlo. Pokud nemáte jablečný ocet, můžete použít i běžný kuchyňský ocet. Dopředu si také zkontrolujte, zda nejste alergičtí na některý z esenciálních olejů. Můžete vyzkoušet na velkém množství textilií. Uvidíte, že budete spokojeni a k praní s touto metodou se budete velmi rádi vracet.