Zavolala mi kamarádka a poradila tento unikátní nápoj z lněných semínek, který odstraňuje pomerančovou pokožku!

Trápí vás celulitida nebo kila navíc a nevíte, co s tím máte dělat? Chcete se dostat do letní formy zbavit se nahromaděných tukových zásob, které vám v tom brání? Nemáte moc času na to, abyste každý den trávili hodiny v posilovně nebo na běžeckém pásu? Pohyb je samozřejmě velmi důležitý při dosahování vysněné postavy. Mnohem důležitější je ovšem strava, která tvoří základ všeho. Do stravy se také řadí pití nejrůznějších nápojů, které mohou značně pomoci při odbourávání nadbytečných kilogramů. Nápoj, který jsme si pro vás dnes připravili, je jedním z nich.

Letní výbava každé ženy

Existuje celá řada surovin a přírodních produktů, které mají spoustu blahodárných účinků na lidský organismus. Nejen, že mohou léčit různá onemocnění, ale mohou také pomáhat s odbouráváním tuků v problematických oblastech. Zejména ženy tyto suroviny vyhledávají, neboť spoustu z nich trápí například celulitida, která rozhodně nepatří do výbavy krásné letní postavy jakékoliv ženy.

Čaj, po kterém se hubne

Spousta z těchto surovin obsahuje mnoho cenných živin, minerálů a vitaminů, které naše tělo potřebuje. Pomáhají našemu organismu zbavit se nahromaděných toxinů a nebezpečných látek. Jednou takovou surovinou je samozřejmě již zmíněné lněné semínko. O lněných semíncích jste určitě už někdy slyšeli. Možná jste ale doposud netušili, že právě ze lněných semínek lze udělat čaj, jenž je vhodný pro každého, kdo touží po dokonalé postavě a zbavení se kilogramů navíc.

Čtěte také: Když přišel s tímto pozitivním výrokem ohledně koronaviru, každý mu nadával. Ukázalo se však, že něco dobrého přinesl.

Navracejí chuť k jídlu

Lněná semínka obsahují velké množství vlákniny, zbavují tělo nebezpečných toxinů, regulují hladinu cukru v krvi a navracejí chuť k jídlu. Stejně tak pomáhají čisti střeva a zbavovat je nahromaděného tuku. Tato schopnost může vést k udržení ideální váhy po celkem velmi dlouho dobu. Čaj ze lněných semínek je vhodný také pro lidi se žaludečními vředy nebo hemeroidy.

Příprava a použití

Abyste si mohli tento čaj udělat a poté ho pravidelně pít, budete k tomu potřebovat: vodu a 3 lžíce lněných semínek. Vodu nalijte do hrnce a přiveďte ji k varu. Jakmile bude vřít, vhoďte do ní lněná semínka a pořádně zamíchejte. Nechte chvíli vařit, poté vypněte a nechte přes noc louhovat. Na druhý den čaj přefiltrujte, aby vám zbyla jen slizká kapalina. Pak už jen stačí pít tento čaj 3 až 4krát denně před jídlem, vždy po 150 ml. Takto postupujte deset dní a poté si dejte pauzu. Při této kůře je nutné pít velké množství vody.