Zázračné těhotenství! Žena porodila čtyřčata bez umělého oplodnění

Žádná těhotná žena nechce zažít lékaře s podivným výrazem, když se dívá na ultrazvuk. Někdy se jedná o špatné zprávy, jindy o velmi nečekané zprávy. Jenny Marr byla vyděšená, když měl při prvním ultrazvuku jejího těhotenství lékař velmi podivný výraz na tváři. Naštěstí bylo dítě v pořádku. Ve skutečnosti více než jen v pořádku. Dozvěděla se, že čeká hned čtyři děti!

Ultrazvuk v těhotenství je vždy stresující

Každá nastávající maminka ví, že ultrazvuk je velmi stresující vyšetření. Nikdy nemůžete vědět, co se od lékaře dozvíte. Navíc jde o velmi emotivní záležitost, protože poprvé uvidíte své budoucí dítě. Jenny a její partner Chris zažili při ultrazvuku velmi nečekaný zážitek. Není totiž běžné, abyste se dozvěděli, že budete mít čtyřčata. A ještě k tomu z přirozeného početí.

Tento zamilovaný pár se seznámil v hospody v Texasu. Několik měsíců se snažili otěhotnět. Jakmile se jim to podařilo, zažili obrovský šok. Nikdo nečekal (ani lékaři), že bude mít čtyřčata.

Čtěte také: Svobodný otec se dostal do nejhorší situace, kterou si dokážete představit!

Na vyšetření se nejdřív bála, že je dítě mrtvé. Lékař jí ale řekl, že srdce bije. Všechny srdce bijí. Vypadalo to, že bude mít trojčata. O týden později se na ultrazvuku ukázalo i čtvrté dítě.

Takové těhotenství je velmi vzácné

Pár se musel poměrně rychle připravit na to, že nebudou mít jen jedno, ale hned čtyři děti. To je velmi náročné po emocionální i finanční stránce. Pár všechno zvládnul a narodili se jim krásní kluci. Narodili se předčasně ve 28. týdnu, ale daří se jim velmi dobře. Všichni byli velmi malí a někteří nevážili ani 1 kilogram.

Všichni se vyvíjeli velmi rychle a všichni jsou naprosto zdraví. Lékaři se obávali, aby nebyli slabí, ale chlapci jim dokázali, že se mýlí. Tento pár vyhrál v loterii. Šance, že se narodí identická dvojčata bez umělého oplodnění je šance 1 ku 15 milionům! Takové těhotenství je velmi vzácné a šance na přežití všech dětí jsou také poměrně nízké. V tomto případě naštěstí dopadlo všechno dobře.

Zdroj: pl.newsner.com