Zázračný způsob hubnutí šokuje lékaře: muž 6 týdnů „jedl“ pouze pivo a ztratil 20 kg

Máte nadváhu a rádi byste se jí zbavili? Nebaví vás neustálé cvičení a držení protivných diet? Co kdybychom vám řekli, že zhubnout lze i mnohem snadnějším a zároveň mnohem příjemnějším způsobem? Uvěřili byste tomu, kdybychom vám řekli, že lze zhubnout pomocí piva? Pravděpodobně byste neuvěřili, což by byla chyba. Muž, který po 6 týdnů pil jen pivo, ztratil úctyhodných 20 kilogramů své váhy. Odborníci nad tím kroutí hlavou, ale je to opravdu tak.

Neobvyklá dieta

Del Hall ze státu Ohio měl silnou nadváhu, a proto se rozhodl, že bude držet dietu. Nebyla to ovšem jen tak nějaká dieta. Tato dieta byla velmi neobvyklá a mnoho lidí si nad ní stále láme hlavu. Del se rozhodl, že místo kvalitního jídla si nechá v jídelníčku prostor pouze pro pivo. Kroutíte hlavou? Pravděpodobně ano. Říkáte si, jak je možné zhubnout jen pomocí piva.

Podle starodávného zvyku

Je to jednoduché. Del Hall pracuje v pivovaru a miluje pivo natolik, že si i šampon vybere s vůní chmele. Muž se nikdy netajil radostí z vypití pár sklenic svého oblíbeného nápoje po práci. Navíc k jídlu vždy volil jen pokrmy z masa. Jeho životosprávu lze tedy označit za velmi rizikovou, nicméně i tak vedl Del poměrně šťastný život. V průběhu času ovšem jeho hmotnost začala přesahovat 130 kg, což už bylo poměrně rizikové.

10 lahví denně

Rozhodl se tedy bojovat s nadváhou a následoval příklad německých mnichů Řádu Minimů. V XVII. století bylo těmto mnichům zakázáno jíst pevné jídlo, ale papež jim požehnal, aby jedli „tekutý chléb“ – speciální pivo bohaté na mikroelementy zvané „Paulaner“. Del si tedy vybral tento druh piva pro svoji dietu a celý 46 dnů se postil. Muž pil denně až 10 lahví piva různých odrůd spolu s minerální vodou, černou kávou a čajem bez cukru. Na doporučení lékaře bral také multivitaminy. Po celých 46 dní Del nikdy nezažil malátnost ani kocovinu! Za celé období se muži podařilo ztratit 20 kg, nicméně metodu určitě nedoporučuje.