Zcela nové záběry z natáčení Hříšného tance vás dojmou. Zavzpomínejte na tento kultovní film díky videu, které bylo dlouhou dobu skryto veřejností. My jsme ho pro vás vypátrali. Zjistěte, co zobrazuje

Filmových trháků, ve kterých figuruje láska a tanec, je mnoho. Při tanci v sobě totiž probouzíme pocity, které si možná nikdy jindy ani nedovolujeme připustit, a nejednou z toho (minimálně na filmovém plátně) vznikne láska až za hrob. Který film s taneční tématikou je ten váš oblíbený?

Kultovní příběh lásky

Možná nebudeme úplně vedle, pokud si tipneme, že alespoň polovina z vás si jistě vzpomene na dnes již kultovní romantický film Hříšný tanec. Psal se rok 1987 a přesně v tomto roce se celý svět zbláznil do nového hitu, jímž se Hříšný tanec stal. Porušoval možná některé konvence a v mnoha ohledech byl na svou dobu skutečně odvážný. Ale lidé si jej zamilovali, stejně jako jeho hlavní hrdiny. Pro Patricka Swayzyho tento film odstartoval hvězdnou kariéru, která však tragicky skončila jeho smrtí v roce 2009. Herečka Jennifer Gray, která ztvárnila roli mladičké dívky, jež se beznadějně zamiluje do učitele tance, nedokázala na svůj úspěch již navázat, ale dodnes si ji řada lidí pamatuje. Ani Jennifer se nevyhnula vážnému onemocnění, které ji postihlo v roce 2010. Lékaři jí diagnostikovali rakovinu štítné žlázy, nad kterou se jí ale podařilo zvítězit, a v pořadu Dancing with the Stars se dokonce protančila až k vítězství.

Tanec jako lék

Oba herci se svorně shodovali na tom, že pro ně tanec představoval relax a terapii v každodenním shonu běžných dní. A teprve nedávno se na internetu objevila tato nahrávka, na které můžeme sledovat záběry z tréninkových lekcí při přípravě filmu. Je vidět, že oba aktéři si natáčení velmi užívali a není divu, že si na něj zachovali jen ty nejlepší vzpomínky.

Čtěte také: Ohromující příběh oblétl celý svět: 22 letá absolventka zachránila malou dívenku od jisté smrti! – neuvěříte, co výjimečná žena udělala

Zavzpomínejte na tento filmový trhák i vy – a to nejen tímto videem. Co takhle si dnes partnerem udělat hezký večer, pustit si Hříšný tanec a nechat se strhnout rytmem vášnivým melodií? I pro vás se tanec může stát odpočinkem po náročném dni.

https://youtu.be/tGiwzc3qdTU