David Hampl
10 listopadu, 2019

Vypadá to, že osud si nevybírá. Mnohdy může postihnout i toho, komu se v profesním životě daří a kdo je velmi oblíbený mezi lidmi. Máme na mysli herečku, kterou je Olivie Newton-John. Tu velmi dobře znáte z filmu Pomáda, který byl velkým hitem. Zde byla Olivie Newton-John jednou z klíčových a sympatických postav. A o co více sklízela úspěchy v herecké branži, o to více ji ubližovalo to, že má problémy se zdravím.

Už třetí diagnóza rakoviny

Nejde o žádnou běžnou nemoc, ale hned o tu nejhorší. A co je nejhorší, tak se u herečky neobjevila poprvé, ale byla jí diagnostikována dokonce už potřetí. Sama ví, jak náročná je léčba a jak náročný je boj. Vždycky když to vypadá že všechno zvládla se objeví další problémy. Je jasné, že osud si s ní skutečně zahrává. Většina lidí ji zná jako usměvavou ženu, ale její nemoc z ní dělá úplně někoho jiného.

Pravidelná a náročná léčba

Léčba rakoviny je velmi náročná. To ví každý, kdo ji podstoupil. Samotná Olivie Newton-John už nechce dále procházet složitou chemoterapií, která má mnoho vedlejších účinků. Proto se rozhodla, že zkusí také alternativní léčbu, která je založena na konopných tabletách, které pomáhají nejenom zmírňovat bolest, ale které mohou pomoci i bojovat s rakovinou. Řada takových výsledků již byla publikována i v odborných časopisech.

Chce pomoci stejně nemocným lidem

Ví, že není sama, kdo trpí touto nemocí. Proto se rozhodla pomoci i ostatním. Jak současným, tak i budoucím pacientům. Rozhodla se dát do dražby unikátní originální koženou bundu právě z filmu Pomáda, kde byla hlavní hvězdou.

Aukce měla velký úspěch, jelikož tato bunda se prodala za ohromnou částku, kterou byla suma 400 000 amerických dolarů. Tato částka zamířila ihned do centra, které se zabývá výzkumem rakoviny a které se snaží hledat lék na tuto nemoc. Doufejme, že tato částka napomůže tomu, aby byl objeven co možná nejrychleji. Pomůže to zachránit mnoho životů.

Sdílejte článek