Zdají se vám sny o nejbližších, kteří už mezi námi nejsou: Má to svůj důvod a budete překvapeni, jaký přesně

Co znamenají naše sny, které se nám během spánku zdají? Sice leckdo neuvěří, ale sny poukazují na naše nejniternější obavy, někdy touhy, ale jindy na potlačované pocity. Co však znamená, když se nám ve snech objevují milovaní blízcí lidé, kteří zemřeli? V některých případech se nám nejen objevují ve snech, ale dokonce s námi mluví nebo nám radí. Někdy ale nerozumíme tomu, co se nám snaží říct, ale věřte, že to pro náš život má zvláštní význam. Objevují se vám také blízcí ve snech a víte, co tím chtějí sdělit?

Zprávy z onoho světa

Asi každý zažil živý sen, ve kterém se objevil někdo, koho jsme třeba dlouho neviděli. V jiných případech se živé sny týkají osob, které už mezi námi nejsou. Po probuzení máme pocit, že sen byl skutečný, že jsme doopravdy s dotyčnou osobou mluvili, byť tomu tak není. Experti na duchovní oblast se shodují, že sny o zesnulých partnerech, rodičích nebo prarodičích v sobě nesou poselství, které nás má v životě někam dovést. Ve většině případů se nám naši blízcí zjevují ve snech mladší a zdravější než tomu bylo v době jejich skonu.

Malá znamení k zapamatování

Máte po probuzení pocit, že se vám zdál důležitý sen, ale nemůžete si vzpomenout, o co v něm šlo? I takové sny se zdají, nemívají však hlubší rozměr. Naopak sny, ve kterých promlouváme s osobami, které již nežijí, svůj důvod mají. Často se totiž týkají našeho stávajícího života a naši blízcí se nám snaží pomoci nebo poradit v konkrétní situaci. Někdy také varovat, protože nás svým odchodem nepřestali milovat.  

Čtěte také: Jedním zdánlivě obyčejným gestem zachránila jinému člověku život

Co jsme pro ně znamenali?

Právě to, jakým způsobem se ve snu projevují, nám prozradí náš vzájemný vztah spolu s pocity, které z toho plynou. Hraje ve snu náš milovaný vedlejší roli? Je aktivní a veselý? Znamená to, že v nejhlubším nitru nám moc chybí a není si snadné přiznat, že jsme ztrátu ještě nepřekonali. Naopak je zesnulý ve snu v hlavní roli? Bohužel to znamená, že jsme pro něj v životě moc neznamenali a než zemřel, vztah nebyl tak ryzí, jak se mohlo zdát.

Rady do života

Zdají se vám sny o někom blízkém, kdo už zemřel a ve snu se vám snaží pomoci? Nebo spolu vzájemně mluvíte a vyplývají z toho nějaké konkrétní rady, které můžete v životě uplatnit? Dotyčný vás miluje a snaží se vám dál radit a pomoci, protože je cítit osamělost a zranitelnost. Současně není nikdo, kdo by vám v tak obtížné situaci pomohl, je tedy na něm vám dát patřičnou radu a podat pomocnou ruku.