Zde je důvod, proč byste měli začít sázet hřebíček do citronu: Trik mého manžela, který teď dělá doma každý druhý Čech

Jistě jste si už všimli, že kolem nás poletuje čím dál více hmyzu, který umí být mnohdy velmi otravný. Bude to tím, že je jaro a za chvíli tu budeme mít léto, které bude na hmyz mnohem hojnější. Některý hmyz je samozřejmě prospěšný, například včelky, a proto bychom je v žádném případě neměli ničit. Sice nám mohou dát žihadlo, ale to přežijeme. Včela sama o sobě na nás útočit nebude, pokud ji nebudeme otravovat a nebudeme kolem sebe máchat jako zběsilí. Jakmile nás bodne, tak umře, což je velká škoda. Existuje ovšem hmyz, který nás opravdu otravuje a u kterého máme velkou chuť se ho zbavit. Zabíjet hmyz není správné, a proto vám raději doporučíme metodu, se kterou se vám bude hmyz sám vyhýbat. Necháte ho žít a sami sebe ochráníte.

Klidná noc s otevřeným oknem

Ve vašem pokoji, v kuchyni nebo na zahradě bude v blízké době hmyzu přibývat. Hmyz umí být mnohdy velmi otravný a nepříjemný. Bez pozvání k vám zavítá a začne narušovat vaše soukromí. Vy ho začnete pronásledovat za jediným účelem, zničit ho. Jsou lidé, kteří ho zničit nechtějí, ale chtějí ho dostat jen pryč. Pak zavřou okno a mají po starostech, jenže v létě mít zavřená okna je peklo. Venku jsou vysoké teploty a doma ještě větší. Máme tedy otevřena všechny okna, aby nám vzduch aspoň trochu proudil. Hmyz má tedy otevřené dveře přímo k nám.

Pryč s otravným hmyzem

Nemáte-li síťku v okně, pak jste hmyzu vydáni napospas. Nechcete-li na ně používat chemické prostředky a rádi byste se jich zbavili elegantně a snadno, pak se dnes možná dozvíte, jak na to. Dokonce zjistíte, jak zajistit, aby k vám tento nepříjemný hmyz vůbec nelétal i bez síťky. Jaký vůbec známe otravný hmyz? Jednoznačně komáři, mouchy, vosy, mravenci, švábi, štěnice a další. Je jich celá řada, nicméně všechny tyto druhy budou z naší dnešní metody unešení a nebudou k vám chtít už nikdy létat.

Čtěte také: 103 let stará psychoterapeutka radí, jak žít šťastný život. Tvrdí, že nejkrásnější věci člověk objeví s každou přibývající vráskou!

Bez použití chemikálií

Hmyz létá většinou za sladkým jídlem nebo jídlem obecně. Jakmile některý z druhu objeví, pomocí stopových feromonů zahájí vysílání a začne tak zvát ostatní kamarády přímo k vám. Například mravenci tak fungují naprosto skvěle. Tyto feromony způsobují zápach, který tvorové rozptylují svými anténami. Pomocí této funkce mohou mravenci napadnou jakoukoliv část vašeho domu. V žádném případě k hubení nepoužívejte insekticidy a pesticidy, protože vám mohou způsobit více škody než užitku. Jsou nebezpečné a některé obsahují pyl, který je pro alergiky hotovým peklem, zejména u dětí.

100 % přírodní zbraň

Mnohem lepší je tato 100 % přírodní zbraň, která je levná, bezpečná a zajistí vám klidný spánek po celou noc při otevřeném okně bez sítě. K přípravě tohoto přírodního odpuzovače si připravte 4 citrony a několik hřebíčků (koření). Citrony nakrájejte na poloviny a do každé poloviny zapíchněte několik hřebíčků. Citrony umístěte do míst, kde se nejvíce hmyz vyskytuje, třeba k oknu. Za několik dnů nebude po otravném hmyzu ani památka.