David Hampl
18 prosince, 2019

Chtěli byste vědět, jak se můžete rychle zbavit infekce krku? Nejskvělejší na tom je, že díky této metodě se bolestí zbavíte velmi rychle a na dlouhou dobu. Ať už jsou bolesti způsobené těžkou tonzilitidou, faryngitidou nebo virovým stavem, často se vyskytují právě v krku. Krk se v takových případech zanítí a podráždí. Pomocí tohoto léku se bolesti v krku zbavíte a budete se opět cítit skvěle.

Bez bolesti velmi rychle

Naučte se připravovat tento přírodní lék na bolest v krku a už nikdy vás tato nepříjemnost nebude trápit. Ačkoli laboratoře a farmaceutické společnosti často nabízejí osvědčené produkty na tyto nemoci, jejich náklady jsou obvykle vysoké a nejsou příliš podpůrné. Mnohdy z vás společnosti jen vytáhnou peníze, ale vaše bolest zůstane. V tomto článku najdete přírodní lék, s nímž se pocítíte velmi rychlou úlevu od bolesti a zbavíte se nepohodlí způsobené zaníceným krkem.

Kombinace octa a řepy

Tento lék v podstatě spočívá v kombinaci antimikrobiálních vlastností, které má bílý ocet, s antiseptickými a protizánětlivými vlastnostmi řepy. Chcete-li připravit tento účinný lék, měli byste udělat následující. Vyberte kvalitní řepu a velmi dobře ji umyjte. Následně ji nakrájejte na několik velmi malých kousků.

Poté připravíte směs s lžičkou bílého octa a dvě stě padesát gramů nasekané řepy, směs velmi dobře zkapalníme a zalijeme. S tekutinou, kterou jste získali, budete muset každé dvě nebo tři hodiny vyrobit kloktadlo. Stačí použít trochu této tekutiny a zbavíte se bolesti.

Důležité varování

Pokud máte horečku, nebo cítíte plak na mandlích či jejich výrazné podráždění, neváhejte navštívit lékaře a postupujte podle jeho příslušných pokynů. Rozhodně bolest nelečte jen touto směsí, protože jde spíše o doporučený doplněk, než o hlavní lék. Buďte proto velmi opatrní a zodpovědní.

Sdílejte článek