Zde je tajemství Arabského domácího mýdla, které efektivně a jednoduše odstraní skvrny na Vašem obličeji. To vše jen během 5 dní!

Arabské ženy jsou známé svou dokonalou pokožkou, ale až dosud nikdo nevěděl jejich tajemství. Jejich tajemství je domácí přírodní mýdlo, které pomáhá odstranit skvrny na obličeji za pouhý týden, stejně jako použití závojů, který chrání kůži před škodlivými účinky slunečních paprsků.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Faktory jako sluneční paprsky, věk a akné mohou způsobit tmavé skvrny na obličeji, které vypadají velmi nepříjemně a mohou skutečně ovlivnit Vaše sebevědomí. Jedním ze způsobů, jak vzniku těchto skvrn zabránit, je chránit obličej před sluncem, což také snižuje riziko rakoviny kůže a udržuje pokožku hydratovanou.

Kromě toho budete muset alespoň částečně změnit Váš životní styl a stravu. Měli byste zůstat fyzicky aktivní a jíst zdravou stravu, která neobsahuje cukr, nealkoholické nápoje a alkohol. Spotřeba rajčat, mrkve a hroznů je také skvělá pro Vaši pokožku, protože zabraňuje předčasnému stárnutí, které způsobuje vrásky a skvrny na pokožce.

Čtěte také: Připravte si tento jablečný koláč a nikdy nebudete dělat jiný. V čem je unikátní? Mnozí ho označují jako koláč ze 3 sklenic. Z jakého důvodu? Protože hlavní ingredience nevážíte, ale odměříte je ve sklenicích

Pokud však už na tváři tavé skvrny máte, ukážeme Vám dnes, jak připravit skvělé domácí mýdlo, které pomáhá arabským ženám již po staletí udržet si krásnou pokožku. Mýdlo se snadno připravuje a obsahuje jednoduché přísady, které bělí kůži a zároveň ji hydratují.

Co budete potřebovat?

 • mýdlový glycerin
 • mandlové mléko
 • Aloe Vera
 • kurkumu
 • 1 citrón

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Jak na to?

 1. Mýdlovou tyčinku rozpusťte v misce v mikrovlnné troubě (cca 30 sekund).
 2. Pak přidejte do roztopeného mýdla 2 PL kurkumy a 2 PL gelu Aloe Vera.
 3. Důkladně promíchejte, ať dosáhnete homogenní směsi, pak přidejte citrónovou šťávu a sklenici mandlového mléka.
 4. Znovu důkladně promíchejte.
 5. Nakonec směs nalijte do formy, která je postříkaná alkoholem, aby mýdlo nemohlo přilnout k bokům. Mýdlo poté nechte ztuhnout.
 6. Mýdlo pak můžete používat každý den ráno a večer. Mýdlo odstraní všechny tmavé skvrny z Vašeho obličeje a zabrání četným kožním poruchám.

Zkuste to sami a garantujeme Vám, že budete ohromeni výsledky!

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!