Zdravotní sestra adoptovala malou opuštěnou holčičku

Zdravotní sestra Liz Smithová si myslela, že se nikdy nestane matkou. Po mnoho let se snažila otěhotnět, vyzkoušela několik metod asistovaného těhotenství, včetně dárcovství spermií a IVF, ale nic nevyšlo. Lékaři jí řekli, že nikdy nebude moci otěhotnět. Tím její šance na mateřství prakticky skončily. Naštěstí se ale stal zázrak a osud jí do cesty přivedl jednu malou holčičku.

eu.usatoday.com

Krásný andílek

Jednoho dne poznala malou Gisele. Holčička se narodila předčasně ve 29. týdnu těhotenství a vážila jen 1 libru a 14 uncí (900 gramů). Navíc se narodila s novorozeneckým abstinenčním syndromem. Její matka během těhotenství totiž užívala drogy. Během pěti měsíců po porodu se za holčičkou nikdo do nemocnice nepřišel podívat. Dokonce ani její rodiče nepřišli.

eu.usatoday.com

Žena ihned s Gisele navázala vztah. Holčičce bylo již pět měsíců, když si Liz všimla zdravotní sestry, která ji vozila po chodbě. Ihned ji nazvala malým andělem a začala ji pravidelně navštěvovat. Gisele se ujal stát, protože se o ni rodiče nehlásili. Mezitím ji Liz pomáhala, aby si dívka odvykla od kokainu a heroinu a krmila ji sondou asi 16 hodin denně. Do holčičky se jednoduše zamilovala.

Čtěte také: Otec tří zesnulých dětí spáchal sebevraždu po 7 letech smutku

eu.usatoday.com

Osudové spojení

O devět měsíců později soud ukončil rodičovská práva rodičů poté, co si ji Liz vzala do pěstounské péče. Dne 18. října 2018 si Liz malou holčičku adoptovala. Nyní jsou Gisele 2 roky a stále je se musí krmit pomocí sondy. Jinak je ale stejná jako jiná batolata. Dokonce chce jíst pizzu a tancuje na „Baby Shark“ jako jiné děti v jejím věku.

https://eu.usatoday.com/

Soudce, který byl přítomný u adopce, řekl, že to bylo, jako by si tyto dvě ženy byly souzeny jedna pro druhou. Liz je velmi šťastnou maminkou, i když se jí mateřství po mnoho let vyhýbalo. Možná nemohla otěhotnět právě proto, aby mohla zachránit život a dát rodinu tomuto malému anděli. Gisele její pomoc rozhodně potřebovala a nyní jsou obě šťastné.

Zdroj: eu.usatoday.com