David Hampl
26 prosince, 2019

Být kolegou je pro mnohé čest. Být skvělý kamarád je ohromná věc, ale ne všichni to dokáží ocenit. Pokud se podíváte na toto video, poznáte, že kolegové mohou být zároveň nejlepšími kamarády. Takových lidí bychom si měli vážit, jak jen to jde, protože nikdy nevíme, kdy je uvidíme naposled. V tomto dojemném videu se záchranáři loučí se svým kolegou. Je to opravdu silný zážitek, který dokáže vaše srdce rozpumpovat na maximum.

Po 23 letech odchází

Szegedští zdravotníci se loučí se svým kolegou Ferencem Katony za doprovodu sanitních vozů. Muž odchází po 23 letech skvělé služby na svůj zasloužený odpočinek. Na konci své poslední služby je tak záchranář překvapen hlasitým pozdravem svých kolegů, který slyšelo mnoho lidí z celého města. Byl to opravdu silný zážitek, na který nikdo jen tak nezapomene.

Hit internetu

O nezapomenutelném zážitku svědčí také to, že video, které národní záchranářská služba zveřejnila, přilákalo ve velmi krátké době více než 600 tisíc zhlédnutí. Stalo se tak obrovským hitem, který sleduje mnoho lidí každý den. Ještě aby ne, vždyť se jedná o něco tak krásného a dojemného, co se jen tak každý den nevidí. Buďte si jistí, že až tento loučící se netradiční ceremoniál uvidíte, srdíčko se vám naplno rozbuší.

Milující kolegové

Pokud máte rádi dojemné příběhy a netradiční věci, určitě se na toto video podívejte. Jde na něm krásně vidět, jak moc měli lidé tohoto kolegu rádi. Proč by mu jinak připravovali takový obřad. Když to viděl, musel být určitě nejšťastnější muž na světě. Věříme, že se mu v tu chvíli možná ani nechtělo do důchodu odcházet. Své měl ovšem odslouženo, a tak bylo na čase, aby si začal užívat svůj zasloužený odpočinek.

Pevně věříme, že si Ferenc svůj odpočinek užívá a rád vzpomíná na své kolegy a práci, kterou s nimi poctivě prováděl. Na onu loučící se událost určitě nikdo nezapomene.

EGÉSZ SZEGED HALLHATTA, AHOGY NYUGDÍJBA VONULT A KIVÁLÓ ÉLETMENTŐKatona Ferenc kiváló szegdi gépkocsivezető bajtársunk 23 év szolgálat után vonult nyugdíjba. Utolsó szolgálata végén bajtársai lepték meg az elérzékenyült életmentőt. Boldog, egészségben töltött nyugdíjas éveket kívánunk!#mentők #veddészreamentőt

Publiée par Országos Mentőszolgálat sur Jeudi 12 décembre 2019
Sdílejte článek