ZDRAVÝ: Tukových polštářků pod očima se zbavíte snadno a rychle, aniž byste šli k lékaři!

Spousta lidí se v dnešní době potýká s problémy, které se týkají oblasti jejich očí. Někdo má kruhy pod očima a někomu tam naskáčou malé tukové vřídky. Jedná se o kosmetický problém, který lze kolikrát vyřešit vhodným kosmetickým přípravkem. Mnohdy to ovšem nezabere a člověk musí navštívit lékaře, který si s tím poradí. My vás dnes přesvědčíme o tom, že návštěva lékaře nebude nutná. K tomu, abyste odstranili tyto tukové vřídky a polštářky vám bude stačit jednoduchá metoda.

Estetický problém

Oči jsou součástí každého lidského těla. Jsou to malé tukové boule, kterými se díváme na svět kolem sebe. Mnohdy se v této pozorovací oblasti nachází spoustu problémů, které se týkají především estetiky. Trápí to převážně ženy, protože ty jsou rády krásné a něco jako tukové vřídky, je pro ně nepředstavitelné. Většinou se tyto vřídky objevují hlavně u dospělých, nicméně se v poslední době se to týká také dětí.

Bezbolestně v pohodlí domova

Už není nutné s těmito problémy chodit k lékaři a platit horentní sumy za odstranění. Pomůže vám k tomu následující výrobek, který si snadno vytvoříte v pohodlí vašeho domova. Budete k tomu potřebovat silný heřmánkový čaj, 1-2 litry vody, jedlou sodu, med a kokosový olej. Z toho všeho vytvoříte báječný krém, který vás vřídků zbaví. Tento krém stačí namazat na problémové oblasti kolem očí.

Čtěte také: Nikdy bych si nepomyslela, kam všude se dají skrýt peníze. Zde je 7 nápadů na ty nejbezpečnější skrýše, pokud musíte držet větší hotovost jistý čas doma!

Heřmánkový čaj a krém

Uvařte silný heřmánkový čaj a nechte ho vařit. Během toho dejte do misky 1 kávovou lžičku jedlé sody, 50 g medu a lžičku kokosového oleje. Všechno pořádně smíchejte, dokud vám nevznikne roztíratelný krém. Krém si namažte pod oči. Následně stáhněte plamen čaje, přehoďte přes sebe ručník a dýchejte nad párou z čaje, jako při rýmě, alespoň 10 minut. Nakonec se opláchněte teplou vodou. Po týdenním používání by měly být patrné první pozitivní výsledky.