Žena čekala trojčata. Zdokumentovala celé své těhotenství

Těhotenství je v životě ženy velmi náročným obdobím, kdy dochází k hormonálním změnám. Často se budoucí matce změní nálada, může trpět nevolnostmi a v neposlední řadě se promění i tělo ženy. Některé dámy během gravidity přiberou na váze více, některé méně. Přinášíme vám příběh šestatřicetileté Marii, která zdokumentovala celý průběh svého těhotenství. Z fotografií vyplývá, že ji vlastně narostlo pouze bříško. Jinak se téměř nezměnila.

Trojčata na cestě

Maria se potkala se svým manželem Andersem před čtyřmi lety. Byla z toho láska a po nějakém čase se páru narodil syn. Avšak oba zatoužili po dalším miminku, z kterého se ale nakonec vyklubala trojčata. Pravděpodobnost zplození trojčat je velice malá, proto byli manželé překvapení.

Mladí lidé se ale na dvě dcery a syna velice těšili. Maria se během svého těhotenství také rozhodla zdokumentovat vývoj miminek, a tak se podělila o své fotografie na Instagramu. Zde ji sledovalo neuvěřitelných 155 000 lidí. Nutno podotknout, že proměna jejího bříška je neuvěřitelná, přitom její tělo zůstalo stejné. Nepřibrala nic navíc.

Čtěte také: Tato třináctiletá dívka vám vyrazí dech! Její zpěv rozhodně nečekáte

Přípravy na velkou rodinu a štěstí z narození trojčat

Maria a Anders se na nový přírůstek do rodiny důkladně připravovali. Pořídili dětské oblečení ve třech variantách, prostornou dětskou postýlku a také museli vyměnit vůz za minibus, aby se do něj vešla celá šestičlenná rodina. Když se Mariino těhotenství chýlilo k zdárnému konci, převezl ji Anders do nemocnice, kde se mladému páru narodily dvě krásné dcerky a syn. Dcerám dali muž a žena jména Iben a Agnes a synek dostal jméno Filip.

Miminka vážila kolem dvou kilogramů a každé měřilo okolo 48 centimetrů. Porod šel hladce a všichni včetně maminky jsou v pořádku. Mladí manželé s nejstarším synem se tak mohou těšit na další krásná dobrodružství a zážitky s novorozenými potomky. Tomu se říká rodinné štěstí.