Žena čekala trojčata. Zdokumentovala celé své těhotenství

Těhotenství je v životě ženy velmi náročným obdobím, kdy dochází k hormonálním změnám. Často se budoucí matce změní nálada, může trpět nevolnostmi a v neposlední řadě se promění i tělo ženy. Některé dámy během gravidity přiberou na váze více, některé méně. Přinášíme vám příběh šestatřicetileté Marii, která zdokumentovala celý průběh svého těhotenství. Z fotografií vyplývá, že ji vlastně narostlo pouze bříško. Jinak se téměř nezměnila.

Trojčata na cestě

Maria se potkala se svým manželem Andersem před čtyřmi lety. Byla z toho láska a po nějakém čase se páru narodil syn. Avšak oba zatoužili po dalším miminku, z kterého se ale nakonec vyklubala trojčata. Pravděpodobnost zplození trojčat je velice malá, proto byli manželé překvapení.

Mladí lidé se ale na dvě dcery a syna velice těšili. Maria se během svého těhotenství také rozhodla zdokumentovat vývoj miminek, a tak se podělila o své fotografie na Instagramu. Zde ji sledovalo neuvěřitelných 155 000 lidí. Nutno podotknout, že proměna jejího bříška je neuvěřitelná, přitom její tělo zůstalo stejné. Nepřibrala nic navíc.

Přípravy na velkou rodinu a štěstí z narození trojčat

Maria a Anders se na nový přírůstek do rodiny důkladně připravovali. Pořídili dětské oblečení ve třech variantách, prostornou dětskou postýlku a také museli vyměnit vůz za minibus, aby se do něj vešla celá šestičlenná rodina. Když se Mariino těhotenství chýlilo k zdárnému konci, převezl ji Anders do nemocnice, kde se mladému páru narodily dvě krásné dcerky a syn. Dcerám dali muž a žena jména Iben a Agnes a synek dostal jméno Filip.

Miminka vážila kolem dvou kilogramů a každé měřilo okolo 48 centimetrů. Porod šel hladce a všichni včetně maminky jsou v pořádku. Mladí manželé s nejstarším synem se tak mohou těšit na další krásná dobrodružství a zážitky s novorozenými potomky. Tomu se říká rodinné štěstí.