Žena chce žalovat své rodiče, protože ji přivedli na svět bez jejího souhlasu!

Kass Theaz je uživatelka sociální sítě TikTok, kde má neuvěřitelných 142 sledujících. Virální se stala poté, co nahrála video o tom, že chce žalovat své rodiče za to, že ji počali, její matka ji porodila a vychovali ji bez jejího souhlasu. Její sledující jsou přitom velmi zmateni, protože žena má sama děti, k čemuž se v jednom z videí přiznala.

@isatandstared

Replying to @JCNCLP

♬ original sound – Kass Theaz

Virální videa

Theaz říká ve videu, že měla své děti etickým způsobem. Toto video vidělo více než 2,5 milionu uživatelů. Podle ní si je pořídila etickým způsobem, protože si je adoptovala. Není proto její chyba, že tyto děti byly přivedeny na svět bez svého souhlasu a snaží se jim pouze pomoci. Dala jim sice domov, ale otázkou je kvalita její výchovy.

Čtěte také: Proměna ženy ve středním věku vám vyrazí dech!

„Ve svém posledním videu jsem se zmínila, že jsem šla nakupovat oblečení pro své děti, a mnoho lidí je šokováno, když slyší, že mám děti, protože jsem žalovala své rodiče, že mě měli bez mého svolení,“ řekla v jednom z videí. V dalším videu se rozhodla objasnit, proč se rozhodla žalovat vlastní rodiče. Její důvod je přinejmenším podivný a mnoho lidí si myslí, že jde pouze o satiru.

https://igvofficial.com/

Proč žena žaluje své rodiče?

„Žalovala jsem své rodiče. Přispěli, víte, k mému početí, a moje matka, která mě vychovala, mě porodila. A proto jsem je žalovala, protože jsem nesouhlasila s tím, abych tu byla. Nevěděla jsem, že budu muset vyrůst a najít si práci, abych se uživila. A já jsem s tím prostě nesouhlasila. Než jsem se narodila, nepokoušeli se mě nijak kontaktovat, aby zjistili, jestli tu vlastně chci být, a pro jsem je zažalovala,“ snažila se vysvětlit s vážnou tváří.

Její životní poslání je naučit své děti, že mohou žalovat své rodiče, aby nemusely pracovat. Názory této ženy a její styl výchovy jsou rozhodně diskutabilní. Někteří uživatelé si myslí, že si dělá legraci. A zbytek uživatelů je přesvědčený, že se zbláznila a měla by se vrátit zpět do reality. Co myslíte?

Zdroj: igvofficial.com