Žena necítila pohyb dítěte v bříšku a začala propadat panice. Z toho, co objevili lékaři, doslova omdlela. Něco takového rozhodně nečekala

Narození nového dítěte je záležitost, která se týká celé rodiny. Nejvíce to ovšem asi bere maminku a tatínka, zřejmě tedy maminku, protože ta nosí miminko ve svém bříšku. Doba těhotenství je velmi krásná, ale jistě také velmi náročná, protože během té doby se musí připravit všechno pro novorozené miminko, chceme-li, aby mělo všechno potřebné. Představte si ale, že si užíváte těhotenství se vším všudy, cítíte, jak s vámi miminko v bříšku komunikuje jemnými pohyby a kopáním, a zničehonic to všechno přestane. Jdete tedy k lékaři, aby vám řekl, co to je. Následné zjištění vás ovšem donutí přímo omdlít. Něco takového se stalo mladé krásné mamince, která po 22. týdnu těhotenství přestala cítit kopání svého dítěte.

Rodinná noční můra

Těhotenství této ženy probíhalo ze začátku úplně normálně, ale najednou se všechno změnilo. Nikdo z rodiny, ale především maminka a tatínek netušili, že je čeká jedna velká noční můra. Během 21.týdnu gravidity šla na normální vyšetření k lékaři, kde se poprvé mohla podívat pomocí ultrazvuku na své dítě. Dozvěděla se tehdy, že bude mít holčičku. Pro ženu i otce to bylo skvělé zjištění a od tohoto dne měli velkou radost. Skvělá zpráva se ovšem během nějaké doby měla stát noční můrou.

Přestala růst

Po necelém týdnu si mladá krásná žena všimla toho, že necítí pohyby svého dítěte v bříšku. Zděsila si, a proto vyrazila k lékaři. Instinkty ji navíc šeptaly, že je zřejmě něco špatně, a proto chtěla mít raději jistotu. Lékaři se tedy pustili do průzkumu, proč se dítě v bříšku nehýbe. To, co zjistili, změnilo život rodiny. Po 22 týdnech totiž dítě přestalo růst. Podle lékařů se jedná o velmi vzácný úkaz, nicméně se s tím dá něco dělat a dítě lze zachránit.

Čtěte také: 3-denní „Vojenská dieta“, která Vám pomůže zhubnout až 4,5 kg za pouhé 3 dny!

Vypadala jako hračka

Podle doktorů musel žena porodit ještě ten den nebo na druhý den ráno. Když si to žena všechno vyslechla, začala panikařit, nicméně neměla na výběr. Dítě se narodilo císařským řezem, vážilo 600 gramů a bylo velmi malé. Bojovalo o život a lékaři dělali všechno, aby ho zachránili. Po týdnu bylo dítě stále živé a postupem času holčička sílila a sílila. Nyní je z ní krásné děvče, které dělá svým rodičům radost, i přes to, že na začátku vypadala jako hračka.