Žena nemůže mít vlastní děti, ale její nevlastní dcera ji za matku považuje

Ne každá žena sní o tom, že se stane matkou. Bohužel jsou i ženy, které po dítěti velmi touží a nemohou si vlastní potomky pořídit. Britka Linda Kidneyová patří mezi ně. Osud jí nepřál a kvůli zdravotním problémům nikdy nemohla mít vlastní děti. Naštěstí si vzala muže, který měl dceru s bývalou manželkou. A právě ta se pro ni stala dcerou, po které celý život toužila.

Po potratu již nemohla mít děti

Linda v mládí prodělala potrat, který jí nakonec zničil možnosti na vlastního potomka. „Můj potrat se stal před mnoha lety, v roce 1986. Potom bylo všechno úplně jinak a nikdo mi nenavrhl následnou operaci. O týden později jsem chytila vážnou infekci, která vedla k neplodnosti.“ Po mnoha testech jí lékaři řekli, že je neplodná.

Tato zpráva pro ni byla zničující. „Byla jsem zdrcená, protože jsem vždycky chtěla být matkou. Trvalo mi dlouho, než jsem se vzpamatovala, nyní pro následky nemoci nepracuji.“ V 90. letech se rozešla s prvním manželem a potkala účetního Stephena, který měl z prvního manželství tříletou dceru Lynn. Tato malá holčička jí změnila život.

Čtěte také: Na 23 minut přišel o život a dostal se do pekla. Bylo neuvěřitelné, co viděl na druhé straně

https://news-place.ru/

Nevlastní dcera splnila její dávný sen

Lynn měla se svou nevlastní matkou od začátku velmi vřelý vztah. Žila se svou biologickou matkou, ale s otcem a nevlastní matkou trávila každý víkend. Společný čas si vždy užívaly a vytvořily si velmi silné pouto. „Pro mě je Lynn moje dcera a vždy bude.“ Nyní je Lynn dospělá a sama má vlastního manžela.

https://news-place.ru/

Dcera s nevlastní matkou stále tráví čas, i když už dávno není malé dítě. Chodí spolu nakupovat, do salonů nebo na procházku se psy. „Moje nevlastní matka Linda je ta nejúžasnější osoba, kterou znám,“ řekla její nevlastní dcera. „Vstoupila do mého života, když mi byly tři roky, a jsem věčná osudu. Jsem pro ni jako dcera a máme neuvěřitelně silné pouto.“ Jak je vidět, cestu k mateřství si Linda našla, i když nemohla mít vlastní děti.

Zdroj: news-place.ru