Žena oslavila 100 let a spočítala všechny potomky. Číslo vám vyrazí dech!

Některé rodiny jsou velmi malé, jiné velmi velké. A když se dožijete vysokého věku a máte hodně dětí, budete mít pravděpodobně také hodně vnoučat. Rose Sharpová je 100letá obyvatelka anglického Kentu, která se dočkala hned šesti generací své rodiny během svého života. Kolik členů má tato jedinečná rodina?

https://lurer.ru/

Kolik vnoučat dostala žena od osmi dětí?

Rose a její manžel se vzali, když jí bylo 19 let. Spolu byli krásných 35 let v manželství a měli celkem osm dětí. Nyní, když je Rose 100 let, má neuvěřitelných 92 vnoučat. S nejmladším členem rodiny, malou Amelií ji dělí věkový rozdíl 98 let. Podle jedné z pravnuček je Rose nejsilnější a nejsamostatnější žena, kterou v životě poznala.

https://lurer.ru/

Rose byla sama čtvrtým dítětem ze sedmi. A všechny své sourozence přežila. Nyní se těší z vlastní obrovské rodiny, která jí dává důvod ráno vstávat z postele. Rose s manželem Williamem si pořídili osm dětí, z toho šest chlapců a dvě dívky. Byli z nich velmi šťastní a vytížení rodiče. Roli rodičů si ale po celý život užívali a Rose měla to štěstí, že si toho užívá dodnes.

Čtěte také: Z lesa byly slyšet podivné zvuky. Nakonec přišlo překvapení

Některé z dětí měli také hodně dětí

Na velmi vysoké číslo se Rose s rodinou dostala hlavně proto, že se dožila velmi vysokého věku a má sama hodně dětí. Některé z jejích dětí a vnoučat se ale také rozhodli, že budou mít velké rodiny. A tím se počet potomků v rodině ještě zvýšil. Dcera Carol porodila sama pět dětí, včetně dcery Sarah. Ta měla sedm dětí, včetně Joanne. A Joanne má dvě děti. Jedno z nich má již také své dítě, šestou a zatím poslední generaci této rodiny.

https://lurer.ru/

Největším darem v životě pro ni vždy byla rodina

Rose v den svých 100. narozenin dostala telegram od královny Alžběty. Na oslavu s rodinou si ale musela počkat, protože to bylo během pandemie. Když se Rose zeptali na tajemství dlouhého a šťastného života, žena odpověděla velmi jednoduše. „Měj spoustu dětí a starej se o ně,“ řekla. Za všechno dobré ve svém životě podle svých slov vděčí své rodině.

https://lurer.ru/

Zdroj: lurer.ru