Žena oslavila své 103. narozeniny na tanečním parketu

Stárnutí je součástí života každého z nás. Nikdo to nedokáže zastavit, i když můžeme fyzické i psychické stárnutí zpomalit. Číslo se každý rok bude zvyšovat, ať se vám to líbí nebo ne. Mary Capasso to také nezastavila, ale její duše zůstává i ve věku 103 let stále mladá. Tyto velké narozeniny oslavila ve Woodbury v americkém New Jersey hodně netradičně.

zinoti.lt

Žena dříve ráda tančila s manželem

Oslava se konala v domově důchodců, kde Mary žije. „Cítím se dobře, ne hůř než kterýkoli jiný den,“ prohlásila tato úžasná žena. Něco takového může říct zaručeně málokdo z nás. Susan, která pracuje v domově důchodců, chtěla připravit pro Mary krásnou oslavu narozenin, protože si to zaslouží. Nejen kvůli svému věku, ale také kvůli své povaze a energii.

Pracovníci proto zorganizovali taneční zábavu na počet této velké dámy. „Tanec byl vždy její vášní. Je to poprvé, co jsme ji dokázali takhle překvapit,“ řekla Susan. Mary dříve tančila se svým manželem a jednalo se o jejich oblíbenou činnost. Bohužel její manžel již zemřel a od té doby si příliš nezatančila. To se změnila na její 103. narozeniny!

Čtěte také: Tohoto muže zachránil obyčejný kapesní nůž před útokem obrovského grizzlyho uprostřed lesa

zinoti.lt

Velké narozeniny

Personál domova důchodců ji chtěl velmi hezky překvapit. Mary našla svou vášeň pro tanec s manželem Carlem. Potkali se na střední škole, kde vznikla obrovská láska. Tu završili svatbou v roce 1941, ale jejich líbánky přerušila druhá světová válka. Jejich vztah byl po mnoho let krásný a jejich manželství bylo dlouhé.

Nyní si dokázala připomenout zábavu, kterou tak ráda provozovala s manželem. Ve svých 103 letech se znovu dostala na taneční parket a užila si velkou oslavu narozenin. Takového věku se nedožije každý, a proto bychom to měli oslavovat. A dokonce i v tomto věku je na tom fyzicky tak dobře, že si mohla užít energický tanec. Mary byla oslavou nadšená a jistě se těší na další příležitost, kdy si bude moci zatančit.

zinoti.lt

Zdroj: zinoti.lt