Žena s rakovinou se vdává v nemocnici. O 18 hodin později se manžel podívá na svou ženu a dozví se srdcervoucí zprávu

Je to jeden z dalších velmi silných příběhů. Který zasáhnul životy několika lidí. Nejvíc ovšem zasáhnul mladého muže, jenž se oženil s nádhernou ženou, kterou z celého srdce miloval. Zní to jako klasický příběh, ale není. Přečtěte si tento neobvyklý příběh, který zlomil srdce jednoho muže.

Z tanečních do nemocnice

Byl to den plný lásky, smíchu, ale i pláče. Těmito slovy by se dalo charakterizovat tisíce svateb, ale manželství Dave a Heather Mosher bylo něco úplně jiného. Už podle samotného nadpisu vám musí být jasné, že zde bylo něco jinak. A ano, bylo.

Mladý pár se setkal na tanečním kurzu v roce 2015 a rychle se do sebe zamiloval. 23.prosince 2016 požádal Dave svou Heather o její ruku. Žena samozřejmě souhlasila, a tak se začala chystat a plánovat svatba. Jenže se objevily komplikace a překážky, které to všechno poněkud zamotaly.

Nepříjemná komplikace

Šťastné okamžiky byly rychle zastíněny velmi špatnými zprávami. Ve stejný den totiž ženě řekli lékaři velmi nepříjemnou zprávu. Nádor, který měla žena na hrudi, je nebezpečná rakovina. O pět dnů později uslyšela diagnózu ještě horší, její rakovina maligní a agresivní. Z toho důvodu pravděpodobně brzy zemře, protože se to nedá léčit.

Dřívější termín svatby

Pár původně plánoval, že svatba proběhne 30. prosince 2017, ale protože se objevila překážka ve formě rakoviny, bylo jim jasné, že budou muset svatbu urychlit. 22. prosince, tedy skoro přesně rok poté, co došlo k zásnubám, ležela žena v nemocnici obklopena rodinou a přáteli.

Ženino tělo bylo tak oslabeno, že by se jistě nemohla zúčastnit obřadu v nemocniční kapli. Každé slovo i dýchání pro ni bylo obtížné a několik minut se potýkala s přečtením přísahy. Pro Dave to byl den plný bolesti, ale jeho srdce bylo plné lásky. Pouhých 18 hodin poté, co řekla žena své ano, se Heather se naposledy nadechla a tiše odešla. Bylo jí 31 let.