Žena se vzdala svého dítěte, protože bylo černé!

Příběhy o matkách, které se vzdají svého dítěte ihned po porodu, není bohužel málo. Ženy k tomu mají nejrůznější důvody. Novopečená matka v tomto příběhu byla pravděpodobně nevěrná svému muži a dítě bylo důkazem jejího pochybení. Porodila totiž dítě s tmavou pletí a ihned po porodu se ho vzdala. Manželovi řekla, že dítě při porodu zemřelo.

https://pukuotukas.com/

Opuštěný chlapec

Novorozený chlapec, kterého biologická matka opustila, zůstal zcela sám. Personál nemocnice připravit všechny dokumenty pro předání dítěte do státní péče. Jedna ze zdravotních sester si ale všimla, že dítě není zcela v pořádku. Ukázalo se, že se mu do plic nedostávalo dostatečné množství kyslíku. Lékaři začali dítě okamžitě resuscitovat a bojovali o jeho život.

Zdravotní stav chlapce se zlepšit a po nějaké době se začal připravovat na přesun do dětského domova. Zdravotní sestra, která si jako první všimla jeho zdravotních problémů, nemohla zapomenout na jeho drobné ruce a kouzelné oči. Rozhodla se o chlapci říct svému manželovi, protože se již nějakou dobu snažili o dítě a nedařilo se jim otěhotnět.

Čtěte také: Problémy s kůží vyřeší tento jeden přírodní lék. Nemusíte ho kupovat a utrácet vysoké částky. Nachystáte si ho doma za pár korun. Co všechno dokáže?

https://pukuotukas.com/

Nová rodina pro malého chlapce!

Bohužel manžel zdravotní sestry byl proti adopci černého dítěte. Naštěstí nějakým zázrakem se ženě podařilo muže přemluvit a dítě, které společně pojmenovali Mark, získalo novou rodinu. Díky tomu byl chlapec najednou milující matku a otce, kteří o něj pečovali a byli velmi šťastní, že mají své vysněné dítě, které se jim nedařilo počít.

Tím to ale nekončí! Do rodiny totiž přišel malý zázrak. Po necelém roce od adopce Marka se zdravotní sestře podařilo otěhotnět, takže teď mají doma dva malé andílky, kteří jim dělají každý den obrovskou radost. Nezáleží jen na tom, co si myslí o jejich rozhodnutí okolí a jsou velmi šťastní, že mají krásnou rodinu.

https://pukuotukas.com/

Zdroj: pukuotukas.com