Žena si vzala domů cizí babičku a rodina ji zavrhla

Mnoho lidí si adoptuje děti nebo si je bere do pěstounské péče. Nikoho ale přitom nenapadne, že staří lidé v domovech pro seniory potřebují také někoho, kdo se o ně bude starat a věnovat jim pozornost. Jedna žena udělala právě tuto zajímavou věc. Vzala si domů seniorku z domova pro seniory a věnuje jí svoji pozornost. Její rodina si myslí, že se zbláznila!

shutterstock.com

Nikdo její čin neschvaloval

Časy jsou těžké a pro většinu rodin je náročné uživit vlastní děti. Proč by si proto brali domů někoho cizího, koho by museli živit? Podle ženy je to sice pravda, ale také trvá na tom, že udělala správou věc. Je to její život a může dělat rozhodnutí, jaká sama chce. Smutné je, že se k ní neotočili zády jen sousedi a přátelé, ale také její vlastní rodina.

Možná čekali, že po nich bude chtít více peněz, když musí živit dalšího člověka. To se ale nikdy nestalo. Žena od nich vůbec nic nechtěla. Jen trochu pochopení. Dříve žily v bytě ve čtyřech: ona, její dvě dcery a maminka. Ta bohužel zemřela a zůstalo po ní prázdné místo. Žena se proto rozhodla, že dají svou lásku a náklonnost někomu, kdo ji potřebuje.

Čtěte také: Od zákulisí k hlavním rolím: Potomci Tomáše Kluse oživují televizní scénu v seriálu Dcera národa

shutterstock.com

Děti byly nadšené, že budou mít novou babičku

Žena měla blízkého přítele, který dal svou matku do domova pro seniory a přestal za ní jezdit ve chvíli, kdy mu přestala dávat peníze ze svého důchodu. Žena si na ni vzpomněla. Zná ji od dětství a jednou ze měsíc ji stejně chodily s dcerami navštěvovat. Proto se rozhodla, že si tuto opuštěnou ženu vezme domů. Když to řekla dcerám, byly nadšené!

Nyní společně žijí znovu ve čtyřech asi 2 měsíce a jejich život nemůže být šťastnější. Starší ženě je sice téměř 80 let, ale stále je plná energie a pro dívky je skvělým životním učitelem. Každý den vstává v 6 ráno a připravuje pro svou novou rodinu snídani. Dělá doma hodně práce, i když nemusí. Navíc dává ženě celý důchod, aby mohla nakoupit potraviny a zaplatit poplatky. A všechny ženy jsou společně velmi šťastné. Udělali byste něco takového?

Zdroj: poglyad.pro