Michaela Dvořáková
24 ledna, 2023
, ,

Láska překoná všechno. Tato věta se často říká, ale ne vždy je to pravda. Lidé, kteří se podle někoho jiného zamilovali do špatného člověka, mohou prožívat hotové peklo. Žena, která se zamilovala do hluchoněmého muže, o tom něco ví, protože se jí zřekla celá rodina. Jak jejich láska začala a proč na její svatbu nikdo nepřišel?

Zamilovala se do hluchoněmého muže

Žena jednoho dne nestihla autobus a musela si vzít taxi. Přijelo krásné SUV. Řidič chvíli vypadal, jako kdyby jí nerozuměl. Nakonec ji ale zavezl v pořádku domů. Další den potkala auto s řidičem znovu. Předal jí kytice květin a lístek: „Ahoj, já jsem Karol. Jsem hluchý a němý, ale velmi dobrý chlap. Sejdeme se. Umím odečítat ze rtů.“ Žena odolávala jeho nabídkám dva týdny.

Nakonec s tím šla na schůzku a zjistila, že je to doopravdy skvělý chlap. Zamilovala se do něj, i když si na začátku myslela, že takový vztah nepotřebuje a bude příliš složitý. Žena se dokonce začala učit znakovou řeč, aby si lépe rozuměli. Po několika měsících se rozhodli vzít. Tehdy ho musela představit své rodině. Bohužel to neproběhlo tak, jak mladá žena očekávala.

https://unsplash.com/

Rodiče se rozhodli svatbu i její vztah ignorovat

Matka ji neustále říkala, jak to bude mít těžké v práci a jak těžké bude vychovávat děti. Myšlenka svatby byla pro rodiče velmi těžká, protože před sebou viděli jen postiženého muže. To, co bylo pro ženu maličkostí, bylo pro její rodinu nepřijatelné. Rozhodla se ale neustoupit a svého snoubence si vzala. Na obřad přišlo pár přátel z její strany. Rodiče na svatbu nepřišli.

Na svatbě i po ní byl vztah mezi mladou nevěstou a jejími rodiči velmi těžký. Měli pocit, že je jejich dcera zradila a zklamala. Nyní jsou manželé již 8 let a mají 7letého chlapce. Syn ovládá znakovou řeč a se svým otcem komunikuje velmi jednoduše. Nemá s tím problém, protože je na to zvyklý od narození. Až pár let po příchodu vnuka se rodiče uklidnili a začali se s nimi znovu stýkat. Muže ale stále nepřijímají, což je pro celou rodinu velmi těžké.

Zdroj: pukuotukas.com/

Sdílejte článek