David Hampl
10 května, 2022
, ,

Rosie je 23letá mladá žena, která se seznámila na internetu s 25letým Jeffem. Velmi rychle se do sebe zamilovali, i když na první pohled nemohou být odlišnější. Rosie na začátku vztahu vážila 100 kg, zatímco Jeff miloval posilovnu a cvičil čtyřikrát až šestkrát týdně. Asi po roce vztahu na dálku se Jeff rozhodl, že se na Rosie přestěhuje z Holandska do Austrálie. Jejich vztah vypadal dokonale a stále jsou velmi zamilovaní. Rosie je jen o téměř 100 kg těžší, než když se poznali.

https://www.thatslife.com.au/

Žádné škádlení kvůli kilům navíc

Rosie, stejně jako mnoho jiných žen, muži v předchozích vztazích vždy škádlili kvůli kilům navíc. Jeff její váhu, postavu a všechny záhyby jejího těla miloval. Chtěl, aby byla ještě větší. Během pár měsíců společného bydlení Rosie přibrala, ale díky Jeffovi se cítila víc sexy než kdykoli předtím. Poměrně rychle přibrala 20 a pak 30 kilo. Jeff pro ni rád připravovat jídlo a miloval, jak se její tělo zvětšovalo.

Po roce společného bydlení, když spolu byli na balkoně hotelu s výhledem na řeku Brisbane, Jeff poklekl na jedno koleno. „Miluji tě, Rosie. Tohle je něco, co jsem si nikdy nemyslel, že bych ve svém životě chtěl, ale vezmeš si mě?“ zeptal se nervózně a Rosie vykřikla „Ano!“, zatímco se jí řinuly slzy z očí. Letos se pár bude brát. Rosie od začátku vztahu přibrala 70 kilo a nyní váží neuvěřitelných 170 kilogramů!

https://www.thatslife.com.au/

Velmi odlišný, ale zcela šťastný pár

Jeff je o polovinu lehčí než Rosie. Když spolu jdou ven, lidé se na ně podivně dívají a někteří ji dokonce obvinili, že je líná a stravuje se nezdravě. Pravdou je, že milují turistiku, plavání a chození na pláž. Rosie navíc nemá cukrovku ani jiné zdravotní problémy, které se často spojují s obezitou. Je naprosto zdravá, i když má velkou nadváhu.

Mnohem důležitější pro Rosie je, že se ve svém těle cítí dobře. Navíc našla někoho, kdo ji miluje takovou, jaké je a díky tomu se cítí každý den krásná. Toto je pocit, který chce zažít asi každá žena, aniž by se musela omezovat v jídle nebo přemýšlet nad tím, co si obléknout nebo sníst. Milujícího partnera, kterému nevadí pár kilogramů navíc, by si přála asi každá žena. Jeff je skutečnou výjimkou, protože mu nevadí obezita jeho snoubenky. Ve skutečnosti to podporuje.

https://www.thatslife.com.au/

Jak dlouho to může vydržet?

Otázkou je, jak dlouho vydrží Rosie její pevné zdraví. Nyní je mladá, ale s postupem času se bude její tělo měnit a může být závažné zdravotní problémy právě kvůli své vysoké váze. Těhotenství při této hmotnosti také pravděpodobně nebude možné, anebo se bude jednat o velký risk nejen pro matku, ale také pro dítě. K tomu se může přidat cukrovka, vysoké opotřebení kloubů, srdeční problémy nebo rakovina. Obezita je rizikovým faktorem pro mnoho onemocnění, ale na to Rosie v současnosti pravděpodobně vůbec nemyslí.

https://www.thatslife.com.au/

Zdroj: thatslife.com.au

Sdílejte článek