Žena ve znamení tohoto zvěrokruhu je nejlepší společnice do života: Důvěryhodná, loajální a starostlivá – nikdy vás nezklame

Partnera si každý vybíráme především na základě kompatibility a komplementarity, tedy společných zájmů a vzájemného doplňování chybějících vlastností. Výběr vhodného partnera je tak obecně považován za velmi složitou vzájemnou analýzu vlastností a srovnávání jednotlivých osob, které vám projdou životem. Existuje však jedno znamení zvěrokruhu, které předurčuje osoby v něm narozené k tomu, aby byly pro své protějšky ideálním partnerem. Jeho vlastnosti přímo nabádají k dlouhodobým závazkům, zejména chcete-li mít jistotu, že vás nikdy nezklame. U žen je tímto znamením Býk.

Charakteristika žen narozených ve znamení býka

Ženy narozené v tomto znamení jsou považovány za velmi zvláštní a své partnery si dokážou udržet především klidnou a rozvážnou povahou. Přes tento základní aspekt jsou však býčice také velmi temperamentní (ale dobře to skrývají). Hlavním cílem žen narozených ve znamení Býka je snaha o dosažení klidu a harmonie, proto se také tyto ženy cítí nejlépe ve veselém a poklidném prostředí, ze všeho nejvíce oblibují přírodu, a to jak procházky v ní, tak přírodní motivy a vůně. Z povahy tyto ženy netouží po dobrodružství, jsou umírněné a nerady riskují. Nejlépe se cítí, pokud je jejich život dostatečně předvídatelný, mají stabilní práci a jsou v přítomnosti vybraných společníků, kteří jsou příjemní a důvěryhodní. Ženy narozené ve znamení býka se rozhodně vyhýbají změnám, chtějí stabilitu a spolehlivost, a pokud narazí na vlastní chybu, vždy se z ní poučí.

Loajální a důvěryhodná partnerka a společnice

Co se partnerského vztahu týká, jsou býčice ideálními společnicemi a partnerkami na celý život, zejména hledáte-li spolehlivost a neměnný řád. Tyto ženy by se nikdy nesnížily k nevěře, nechápou ji, svým partnerům věří, ale očekávají také stejný přístup od nich. Pokud jednou ztratíte důvěru, jen těžko ji budete získávat zpět. K dlouhodobému vztahu se ženy narozené ve znamení býka rozhodnou až po dlouhých úvahách, a to jen v případě, že jsou si jistě, že vybranému partnerovi mohou stoprocentně věřit a spolehnout se na něj. Srdce těchto žen získáte jen pomalými dlouhými námluvami. Budete-li ovšem dostatečně trpěliví a povede se vám to, stane se z ní loajální partner na celý život.

Čtěte také: Jste milovníkem želé? Tak neváhejte a udělejte si tyto domácí želé bonbony.

Přítel do nepohody

Stejné přístupy, jaké uplatňuje v partnerských vztazích, aplikuje býčice také ke svým přátelům. Stane-li se vaší přítelkyní, bude stát po vašem boku děj se co děj, podporovat vás a nikdy vás nezradí. V přátelství jsou tyto ženy velkorysé a nesobecké, vždy jim můžete věřit a obrátit se na ně v případě nouze. Bude od vás ovšem očekávat stejný přístup. Neznamená to ovšem, že vám bude vždy v patách. Tyto ženy jsou velmi nezávislé a působí především jako loajální přítel, s nímž bude čest trávit čas.